УХВАЛА
про внесення виправлень у судове рішення
05 травня 2015 року Справа № 803/549/15-a
Волинський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Денисюка Р.С.,
розглянувши в місті Луцьку в порядку письмового провадження питання про виправлення описки в судовому рішенні від 24 квітня 2015 року в адміністративній справі за позовом Приватного підприємства «Тріада-Груп» до Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень №0011842201, №0011832201 від 17 листопада 2014 року,
ВСТАНОВИВ:
23.03.2015 року приватне підприємство «Тріада-Груп» (далі – ПП «Тріада-Груп») звернулось з позовом до Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області (далі – Луцька ОДПІ) про скасування податкових повідомлень-рішень №0011842201, №0011832201 від 17 листопада 2014 року.
Постановою Волинського окружного адміністративного суду від 24.04.2015 року, адміністративний позов задоволено повністю, визнано протиправними та скасовано податкові повідомлення-рішення №0011842201, №0011832201 від 17 листопада 2014 року.
У резолютивній частині постанови від 24.04.2015 року допущено описку, а саме, помилково зазначено “податкові повідомлення-рішення Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області” замість “податкові повідомлення-рішення Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Волинській області”.
Відповідно до частин першої, другої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України) суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання.
Таким чином, враховуючи зміст допущеної описки у резолютивній частині постанови в даній справі, суд вважає за необхідне розглянути питання про внесення виправлень у судове рішення в порядку письмового провадження, без проведення судового засідання.
Як слідує із матеріалів справи, у резолютивній частині постанови Волинського окружного адміністративного суду в даній адміністративній справі допущена описка, а саме помилково зазначено “податкові повідомлення-рішення Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області”, тоді як має бути вказано “ податкові повідомлення-рішення Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Волинській області ”, у зв'язку з чим в порядку статті 169 КАС України вказана описка підлягає виправленню.
Керуючись статтями 165, 169 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
Виправити описку, допущену у резолютивній частині короткого та повного тексту постанови від 24.04.2015 року в адміністративній справі № 803/549/15-а за позовом Приватного підприємства «Тріада-Груп» до Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області, а саме: замість помилково вказаного “податкові повідомлення-рішення Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області” слід читати “податкові повідомлення-рішення Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Волинській області”.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Львівського апеляційного адміністративного суду.
Головуючий Р.С. Денисюк
Суд | Волинський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 05.05.2015 |
Оприлюднено | 12.05.2015 |
Номер документу | 43992648 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Гудим Любомир Ярославович
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Денисюк Руслан Степанович
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Денисюк Руслан Степанович
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Денисюк Руслан Степанович
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Денисюк Руслан Степанович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні