cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
36000, м. Полтава, вул.Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
12.05.2015 р. Справа № 917/869/15 За позовом Прокурора Глобинського рай ону Полтавської області в інтересах держави в особі Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, вул. Олени Теліги, 8, кімната 58А, 59, м. Київ, в особі Полтавського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, вул. Мищенка, 2, к. 69, к. 45, м. Полтава, 36011 орган, уповноважений державною здійснювати відповідні функції у спірних відносинах - Міністерство аграрної політики та продовольства України, вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001
до Селянського (фермерського) господарства "Орловський О.М.", с. Гриньки, Глобинський район, Полтавська область, 39000
про стягнення коштів поворотної фінансової допомоги за договором про надання фінансової підтримки Суддя Сірош Д.М.
Представники:
від позивача: Віхоть Н.В., довіреність №11 від 31.03.2015 р.
від відповідача: не з'явився
від прокуратури: Конарєва А.А., посвідчення № 032018 видане 10.02.2015 р.
Суть спору: Розглядається позов про стягнення з відповідача заборгованості по договору про надання фінансової підтримки № 10 від 25.11.2010 р. в розмірі 20 122,44 грн, з яких: прострочена заборгованість перед бюджетом - 20 000 грн; пеня - 122,44 грн.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився вимог попередньої ухвали суду не виконав, хоча був повідомлений належним чином про дату, час та місце проведення судового засідання, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення.
Враховуючи вищевикладене та через неможливість вирішення спору по суті у зв'язку із нез'явленням в засідання представника відповідача та невиконання відповідачам вимог попередньої ухвали суду, розгляд справи підлягає відкладенню.
Керуючись ст. ст. 77, 86 ГПК України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд справи на 26.05.2015 р. на 10:20 год.
Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду: м. Полтава, вул. Зигіна, 1
2. Явку представників сторін визнати обов'язковою.
3. Зобов'язати відповідача надати суду відомості щодо включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на час розгляду справи; відзив на позовну заяву; у разі незгоди з розрахунком стягуваної суми надати обґрунтований контррозрахунок, у разі сплати стягуваної за позовом суми - докази сплати, або письмово повідомити суд про визнання позову
4. Попередити відповідача, що у разі невиконання вимог суду до нього будуть застосовані заходи впливу, передбачені п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, а саме штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.
5. Копії ухвали направити сторонам по справі.
Суддя Сірош Д.М.
Суд | Господарський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 12.05.2015 |
Оприлюднено | 18.05.2015 |
Номер документу | 44123838 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Полтавської області
Сірош Д.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні