Ухвала
від 12.05.2015 по справі 918/412/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

33013 , м. Рівне, вул. Набережна, 26А


УХВАЛА

"12" травня 2015 р. Справа №918/412/15

Суддя Марач В.В. розглянувши матеріали справи

за позовом: Публічного акціонерного товариства "Рівнеобленерго"

до відповідача: Публічного акціонерного товариства Гощанський "Райагрохім"

про стягнення в сумі 10635 грн. 95 коп.

за участю представників сторін:

від позивача: Іванов Ю.М., дов.№ 102 від 31.12.2014р.

від відповідача: не з'явився.

ВСТАНОВИВ:

У судове засідання 12 травня 2015 року не з'явився представник відповідача. В матеріалах справи відсутні докази належного повідомлення відповідача.

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців повне найменування юридичної особи значиться: Публічне акціонерне товариство Гощанський "Райагрохім" та вказана адреса місцезнаходження юридичної особи:35400,Рівненська обл., Гощанський район, смт.Гоща, вул. С.Наливайка,буд.72.

Крім того, відповідачем не виконані вимоги ухвали суду від 28.04.2015 року.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін.

За таких обставин, враховуючи вищевикладене, з метою дотримання принципів господарського судочинства, а саме змагальності та об'єктивності, розгляд справи відповідно до п.1 ч.1 ст.77 Господарського процесуального кодексу України слід відкласти.

Керуючись ст.77, ст.86 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Замінити Відкрите акціонерне товариство "Райагрохім" на Публічне акціонерне товариство Гощанський "Райагрохім".

2.Розгляд справи відкласти на "25" травня 2015 року на 10:00 год.

3. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Рівненської області в залі судових засідань (кабінет №45).

4. Зобов'язати відповідача виконати вимоги ухвали суду від 28.04. 2015 року.

5. Позивачу: надати суду докази направлення відповідачу копії позовної заяви з додатками на належну адресу відповідача; докази направлення рахунків на оплату за спожиту електроенергію.

6 .У разі неможливості подання будь-яких документів на виконання вимоги ухвали суду - надати письмові пояснення щодо їх неподання. Всі документи подавати із клопотанням про залучення до матеріалів справи через канцелярію суду завчасно, до судового розгляду.

7. Попередити сторони про передбачену п. 5 ст. 83 ГПК України відповідальність за невиконання вимог ухвали суду, а позивача - про передбачені п. 5. ч. 1 ст. 81 ГПК України правові наслідки.

Суддя Марач В.В.

СудГосподарський суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення12.05.2015
Оприлюднено18.05.2015
Номер документу44123873
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —918/412/15

Судовий наказ від 08.06.2015

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Марач В.В.

Рішення від 25.05.2015

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Марач В.В.

Ухвала від 12.05.2015

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Марач В.В.

Ухвала від 28.04.2015

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Марач В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні