Ухвала
від 14.05.2015 по справі 908/2981/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

61022, м.Харків, пр. Леніна, 5

УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

14.05.2015 Справа № 908/2981/15

Суддя господарського суду Донецької області Харакоз К.С., розглянувши матеріали позовної заяви Прокурора Володарського району Донецької області в інтересах держави в особі Володарської районної державної адміністрації Донецької області, до відповідача Приватного підприємства «Деметра» с.Македонівка, Володарський район, Донецька область,

про внесення змін до договору оренди земельної ділянки -

ВСТАНОВИВ:

Прокурор Володарського району Донецької області звернувся до господарського суду Запорізької області в інтересах держави в особі Володарської районної державної адміністрації Донецької області, до відповідача Приватного підприємства «Деметра» с.Македонівка, Володарський район, Донецька область, про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

Згідно з ч.1 ст.29 ГПК України прокурор бере участь у розгляді справ за його позовами, а також може вступити за своєю ініціативою у справу, порушену за позовом інших осіб, на будь-якій стадії її розгляду для представництва інтересів громадянина або держави.

Ухвалою господарського суду Запорізької області від 30.04.2015р. позовну заяву передано за підсудністю до господарського суду Донецької області.

Позовну заяву подано з додержанням вимог, викладених в статтях 54-57 ГПК України і додані до неї матеріали є достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 29, 61, 64, 65 ГПК України, суддя -

У Х В А Л И В:

1 . Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі 908/2981/15. Судове засідання призначити на 02.06.2015 року о 10:55 год., яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: 61022, м.Харків, пр. Леніна, 5, зала судового засыдання № 1.

2 . Зобов'язати Прокурора (позивача) надати суду:

- оригінали усіх доданих до позовної заяви документів для їх огляду в судовому засіданні або письмові пояснення із зазначенням поважних причин їх відсутності;

- докази направлення позовної заяви із додатками відповідачу, а також письмові пояснення кому було направлено поштове повідомлення за фіскальним чеком Укрпошти №2642 від 27.04.2015р.;

- витяг, щодо категорії земельної ділянки, що є предметом договору оренди;

- письмові пояснення щодо дати підписання акту приймання-передачі земельної ділянки;

- повноваження особи на отримання від імені відповідача повідомлення №01/298/31/01 від 16.10.2014р.;

- докази направлення Відповідачу проекту змін до договору оренди земельної ділянки від 12.10.2009р.;

- докази офіційного оприлюднення Розпорядження голови Володарської районної державної адміністрації №247 від 09.09.2014р. року та додатків до нього на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а також належним чином засвідчену копію друкованого засобу масової інформації, в якому здійснено таке оприлюднення;

- забезпечити явку представника в судове засідання.

4. Зобов'язати Позивача надати суду:

- письмові пояснення відносно позовних вимог прокурора;

- оригінали усіх доданих до позовної заяви документів для їх огляду в судовому засіданні або письмові пояснення із зазначенням поважних причин їх відсутності;

- письмові пояснення щодо дати підписання акту приймання-передачі земельної ділянки;

- повноваження особи на отримання від імені відповідача повідомлення №01/298/31/01 від 16.10.2014р.;

- докази направлення Відповідачу проекту змін до договору оренди земельної ділянки від 12.10.2009р.;

- належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують правовий статус юридичної особи;

- оригінал довіреності представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду), забезпечити явку представника у судове засідання;

5. Зобов'язати Відповідача надати суду:

- відзив на позовну заяву з викладенням мотивів повного або часткового відхилення вимог позивача з посиланням на діюче законодавство; належним чином засвідчені копії документів, на яких ґрунтується відзив на позовну заяву; докази, що підтверджують надання відзиву позивачу;

- письмові пояснення щодо дати підписання акту приймання-передачі земельної ділянки;

- повноваження особи на отримання від імені відповідача повідомлення №01/298/31/01 від 16.10.2014р.;

- належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують правовий статус підприємства (установи, організації);

- оригінал довіреності представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду), забезпечити явку представника у судове засідання.

6. Всі витребувані матеріали надати до канцелярії суду з відповідно оформленим супровідним листом до дня судового засідання.

7. Роз'яснити сторонам, що відповідно до п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Суддя К.С. Харакоз

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення14.05.2015
Оприлюднено21.05.2015
Номер документу44211598
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —908/2981/15

Ухвала від 02.06.2015

Господарське

Господарський суд Донецької області

К.С. Харакоз

Ухвала від 14.05.2015

Господарське

Господарський суд Донецької області

К.С. Харакоз

Ухвала від 30.04.2015

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Азізбекян Т.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні