Ухвала
від 28.05.2015 по справі 326/908/15-ц
ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №2/326/457/2015

У Х В А Л А

про відкриття провадження по цивільній справі

27 травня 2015 року. м. Приморськ

Суддя Приморського районного суду Запорізької області Чапланова О.М., розглянувши матеріали цивільної справи № 2/326/457/2015 за позовом Публічного Акціонерного Товариства «ОСОБА_1 Аваль» до Фермерського господарства «Лідер-Дем'янов Приморського району», ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

В С Т А Н О В И В:

Дана цивільна справа підсудна Приморському районному суду Запорізької області. Позов відповідає вимогам цивільно-процесуального законодавства.

Тому по справі необхідно відкрити провадження та призначити справу до попереднього судового засідання.

Керуючись: ст.ст. 122, 127 ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

Відкрити провадження у цивільній справі № 2/326/457/2015 за позовом Публічного Акціонерного Товариства «ОСОБА_1 Аваль» до Фермерського господарства «Лідер-Дем'янов Приморського району», ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Призначити попереднє судове засідання на 05 червня 2015 року о 12 год. 30 хв. в приміщенні Приморського районного суду Запорізької області, за адресою: м.Приморськ, вул.Леніна, 26, зал №2, 2-й поверх.

Направити сторонам копію даної ухвали, відповідачам також направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Роз'яснити сторонам, що відповідно до ч.1 ст.60 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень .

Запропонувати відповідачам надати письмові відгуки на позов з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині оскарженню не підлягає.

Суддя: підпис ОСОБА_3

З оригіналом згідно:

Суддя: О.М. Чапланова

28.05.2015

Справка:

Призначити попереднє судове засідання в приміщенні на 05.06.2015 о 12:30.

Причини нерозгляду:

СудПриморський районний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення28.05.2015
Оприлюднено02.06.2015
Номер документу44418241
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —326/908/15-ц

Ухвала від 06.08.2015

Цивільне

Апеляційний суд Запорізької області

Кочеткова І. В.

Рішення від 07.07.2015

Цивільне

Приморський районний суд Запорізької області

Чапланова О. М.

Ухвала від 28.05.2015

Цивільне

Приморський районний суд Запорізької області

Чапланова О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні