Ухвала
від 28.05.2015 по справі 813/2715/15
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

28 травня 2015 року                                                             №813/2715/15

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Костецький Назар Володимирович, перевіривши матеріали позовної заяви Управління Пенсійного фонду України у Яворівському районі Львівської області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Яворівський Райсількомунгосп» про стягнення заборгованості в розмірі 1 033,09 грн.,-

в с т а н о в и в :

27.05.2015 року на адресу Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Управління Пенсійного фонду України у Яворівському районі Львівської області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Яворівський Райсількомунгосп», в якій просить стягнути із Товариства з обмеженою відповідальністю «Яворівський Райсількомунгосп» на користь Управління Пенсійного фонду України у Яворівському районі Львівської області заборгованість по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій призначених по списку №2 на загальну суму 1 033,09 грн.

Відповідно до вимог ст. 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви зокрема з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.

У відповідності до ч. 3 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Згідно Інформаційного листа Вищого адміністративного суду України від 16.11.2011 року № 2091/11/13-11 розрахунковий документ, виданий поштовим відділенням, є доказом надання (оплати) послуг поштового зв'язку, проте він не дає можливості суду перевірити вміст поштового відправлення і не містить повної адреси одержувача.

Вміст поштового відправлення містить бланк опису вкладення, який згідно з пунктом 61 Правил надання послуг поштового зв'язку заповнюється відправником у двох примірниках. Працівник поштового зв'язку повинен перевірити відповідність вкладення опису, розписатися на обох його примірниках і проставити відбиток календарного штемпеля. Один примірник опису вкладається до поштового відправлення, другий видається відправникові.

З огляду на викладене та з урахуванням вимог ч. 3 ст. 106 КАСУ належним доказом надіслання суб'єктом владних повноважень відповідачу і третім особам у справі копії позовної заяви та доданих до неї документів може бути опис вкладення разом з розрахунковим документом.

Крім того, до матеріалів справи позивачем на підтвердження належного місця знаходження відповідача не було долучено довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Згідно ч. 4, 5 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання. Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Як вбачається із матеріалів позову, позивачем не підписано позовну заяву.

          Крім цього, згідно з ч. 5 ст. 106 КАС України одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

          Відповідно до ст. 56 КАС України сторона, а також третя особа в адміністративній справі можуть брати участь в адміністративному процесі особисто і (або) через представника. Законним представником органу в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням чи статутом.

          Відповідно до положень ч.3 ст. 58 КАС України довіреність від імені органу, підприємства, установи, організації видаються за підписом керівника або іншої уповноваженої на те законом, положенням, статутом особи і засвідчуються печаткою цього органу, підприємства, установи, організації

          Однак позивачем, доказів підтвердження функціональних повноважень начальника управління суду не надано.

Відповідно до ч. 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.

За таких обставин, враховуючи вищенаведене, останню належить залишити без руху, а позивачу надати строк для усунення недоліків, у відповідності до ч.1 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України.

          Керуючись ст.ст.106, 108, 165 Кодексу адміністративного судочинства України,

у х в а л и в :

1. Позовну заяву Управління Пенсійного фонду України у Яворівському районі Львівської області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Яворівський Райсількомунгосп» про стягнення заборгованості в розмірі 1 033,09 грн. - залишити без руху.

2. Позивачу надати строк до 10.06.2015 року для усунення зазначених в мотивувальній частині ухвали недоліків, шляхом подачі до канцелярії суду належного документа, який підтверджував би повноваження начальника управління, належного доказу надіслання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів та довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно відповідача.

3. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

          Ухвала суду набирає законної сили у порядку, встановленому ст.254 КАС України.

Суддя                                                                       Костецький Н.В.

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення28.05.2015
Оприлюднено03.06.2015
Номер документу44431283
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —813/2715/15

Постанова від 03.07.2015

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Костецький Назар Володимирович

Ухвала від 09.06.2015

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Костецький Назар Володимирович

Ухвала від 28.05.2015

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Костецький Назар Володимирович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні