Ухвала
від 12.06.2015 по справі 911/1893/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01032, м. Київ - 32, вул. С. Петлюри 16тел. 235-24-26


У Х В А Л А

"12" червня 2015 р.                                                             Справа № 911/1893/15

за позовом                     товариства з обмеженою відповідальністю «Укрбудстандарт», м. Київ

до відповідача           товариства з обмеженою відповідальністю «РВК «Пос-Студія», с. Петропавловська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області

про                     стягнення 88434,86 грн.

                                                                      Суддя           О.В. Конюх;

ОБСТАВИНИ СПРАВИ :

ухвалою господарського суду Київської області від 30.04.2015р. порушено провадження у справі № 911/1893/15 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Укрбудстандарт» до товариства з обмеженою відповідальністю «РВК «Пос-Студія» про стягнення заборгованості за поставлений товар за договорами №6 від 12.03.2012р., №1 від 08.01.2013р.. №1 від 06.01.2014р. в сумі 88434,86 грн., в тому числі 80395,33 грн. основного боргу, 8039,53 грн. штрафу.

У зв'язку із перебуванням судді Скутельника П.Ф., в чиєму провадженні знаходиться дана справа, на лікарняному, розпорядженням керівника апарату господарського суду від 12.06.2015р. № 152-АР справа передана на повторний автоматизований розподіл. За результатами повторного автоматизованого розподілу для розгляду даної справи було визначено суддю Конюх О.В., відповідно справа приймається нею до свого провадження.

Беручи наведене вище до уваги, керуючись частиною третьою ст. 21, частиною першою та четвертою ст. 46, ст.ст. 65, 79, 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Справу № 911/1893/15 прийняти до свого провадження.

2. Розгляд справи в засіданні господарського суду призначити на "07" липня 2015 р. на 09:40. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. С.Петлюри, буд. 16, другий поверх).

3. Зобов'язати позивача подати докладний обґрунтований розрахунок позовних вимог (окремо по кожному з договорів).

4.          Зобов'язати відповідача подати: - оригінали (для огляду) та належним чином засвідчені копії (для залучення до матеріалів справи) Свідоцтва про державну реєстрацію, витягу з ЄДР, письмову інформацію про свої реєстраційні (банківські) рахунки із зазначенням повних банківських реквізитів;

- документи (платіжні документи, банківські виписки), що підтверджують сплату відповідачем грошових коштів за отриманий від позивача товар по кожному з договорів окремо;

- наявні у відповідача інші документи та докази, що стосуються предмету спору.

5.          Запропонувати відповідачу подати відзив на позов з документальним та правовим обґрунтуванням заперечень та контррозрарунок суми боргу;

6.          Зобов'язати сторін скласти та подати суду розгорнутий акт звірки розрахунків заборгованості за спірними договорами №6 від 12.03.2012р., №1 від 08.01.2013р.. №1 від 06.01.2014р. Ініціативу складення акту звірки суд покладає на позивача.

7.          Запропонувати сторонам вжити можливих заходів до врегулювання спору.

8.          Учасникам процесу письмові докази, які подаються до господарського суду, оформити відповідно до вимог ст. 36 ГПК України, а пояснення по суті спору викласти письмово відповідно до ст. 32 ГПК України.

Повноваження представників сторін мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа – підписом її керівника з прикладенням печатки цієї організації). В разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівництвом – подати копію наказу, рішення, розпорядження, протоколу тощо про призначення на відповідну посаду.

Викликати в судове засідання повноважних компетентних представників сторін.

Суддя                                                             О.В. Конюх          

Інформація про права та обов'язки сторін.

Відповідно до ст. 22 Господарського процесуального кодексу України сторони, які беруть участь у справі користуються рівними процесуальними правами. Сторони мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії, брати участь в господарських засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, заявляти клопотання, давати усні та письмові пояснення господарському суду, наводити свої доводи і міркування з усіх питань, що виникають у ході судового процесу, заперечувати проти клопотань і доводів інших учасників судового процесу, оскаржувати судові рішення господарського суду в установленому цим Кодексом порядку, а також користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

Сторони зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами, виявляти взаємну повагу до прав і охоронюваних законом інтересів другої сторони, вживати заходів до всебічного, повного та об'єктивного дослідження всіх обставин справи.

Позивач вправі до прийняття рішення по справі збільшити розмір позовних вимог, відмовитись від позову або зменшити розмір позовних вимог. До початку розгляду господарським судом справи по суті позивач має право змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.

Відповідач має право визнати позов повністю або частково, а також має право до початку розгляду господарським судом справи по суті подати зустрічний позов.

Відповідно до ст. 20 ГПК України сторони та прокурор, які беруть участь у судовому процесі, мають право заявляти відвід судді. Відвід повинен бути мотивованим, заявлятись у письмовій формі до початку вирішення спору.

Згідно ст. 26 ГПК України треті особи, які заявляють самостійні вимоги на предмет спору, користуються усіма правами позивача і несуть усі обов'язки позивача.

Згідно ст. 27 ГПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, користуються процесуальними правами i несуть процесуальні обов'язки сторін, крім права на зміну підстави i предмета позову, збільшення чи зменшення розміру позовних вимог, на відмову від позову або визнання позову.

Відповідно до ст. 74 ГПК України учасники судового процесу зобов'язані беззаперечно виконувати розпорядження головуючого в судовому засіданні судді, додержуватися в судовому засіданні встановленого порядку та утримуватися від будь-яких дій, що свідчать про явну зневагу до суду або встановлених у суді правил.

Згідно ст. 81-1 ГПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу здійснюється на вимогу хоча б одного учасника судового процесу. У випадку неявки всіх учасників судового процесу фіксування судового процесу не здійснюється.

Рішення, ухвали, постанови господарського суду, що набрали законної сили, є обов'язковими для виконання на всій території України.

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення12.06.2015
Оприлюднено16.06.2015
Номер документу44828322
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/1893/15

Ухвала від 27.03.2017

Господарське

Господарський суд Київської області

Конюх О.В.

Ухвала від 12.01.2017

Господарське

Господарський суд Київської області

Конюх О.В.

Рішення від 07.07.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Конюх О.В.

Ухвала від 12.06.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Конюх О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні