Дата документу 11.06.2015 Справа № 554/7638/15-ц
У Х В А Л А
Провадження №2/554/2635/2015
11 червня 2015 року м. Полтава
Октябрський районний суд м. Полтави, у складі судді Шевської О.І., -
розглянувши заяву позивача ОСОБА_1 про забезпечення позову шляхом накладення арешту на грошові кошти, -
в с т а н о в и л а:
Позивач, ОСОБА_1 звернулась до суду із позовною заявою до відповідача -Товариства з обмеженою відповідальністю «Ріелті ОСОБА_2» про стягнення грошових коштів.
Разом із позовною заявою позивачем подано заяву про забезпечення позову шляхом накладення арешту на грошові кошти, які належать ТОВ "РІЕЛТІ ОСОБА_2" та знаходяться на його рахунках у фінансових установах в межах суми позову 2489,52 грн. та суми судових витрат на сплату судового збору 487,20 грн., разом 2976 (дві тисячі дев'ятсот сімдесят шість) грн. 72 коп.В обґрунтування вказаної заяви ОСОБА_1 зазначила, що причиною забезпечення позову є те, що відповідач є підприємством, яке засноване в м. Донецьку і довгий час, до проведення АТО на сході України, основну свою діяльність здійснювало на території Донецької області, про що свідчать, зокрема відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Як вбачається із виписки про юридичну особу, відповідач був перереєстрований в м. Полтаві. Інформація про здійснення відповідачем повноцінної діяльності на території підконтрольній Україні відсутня. Також наявні часті зміни у керівництві підприємством. Таким чином, є очевидна небезпека неможливості в майбутньому, за умови витрат грошових коштів, що надійшли з Фонду, на власні потреби підприємства, за відсутності повноцінної господарської діяльності та неефективного керівництва, отримати позивачу належні кошти.
Відповідно до вимог п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 152 ЦПК України, позов забезпечується накладення арешту на майно або на грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб та забороною вчиняти певні дії. Відповідно до вимог ч. 3 ст. 152 ЦПК України, види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами. Відповідно до вимог ч. 1 ст. 153 ЦПК України, заява про забезпечення позову розглядається судом, у провадженні якого перебуває справа, у день її надходження без повідомлення відповідача та інших осіб, які беруть участь у справі.
Ознайомившись із матеріалами позовної заяви та заяви про забезпечення позову, суд приходить до висновку про те, що заява про забезпечення позову підлягає задоволенню, так як позивачем надано переконливі докази того, що у подальшому виконання рішення суду по вказаній справі без забезпечення позову може бути унеможливлене.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 151-153, 210 ЦПК України, -
у х в а л и л а:
Заяву позивача ОСОБА_1 про забезпечення позову - задовольнити.
Накласти арешт на грошові кошти, які належать ТОВ «РІЕЛТІ ОСОБА_2» та знаходяться на його рахунках у фінансових установах в межах суми позову 2489,52 грн. та суми судових витрат на сплату судового збору 487,20 грн., разом 2976 (дві тисячі дев'ятсот сімдесят шість) грн. 72 коп.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом 5 днів зо дня отримання її копії до апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції.
Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання.
СуддяОСОБА_3
Суд | Октябрський районний суд м.Полтави |
Дата ухвалення рішення | 11.06.2015 |
Оприлюднено | 17.06.2015 |
Номер документу | 44848641 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Октябрський районний суд м.Полтави
Шевська О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні