ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"10" червня 2015 р. Справа № 922/2588/14
вх. № 2588/14
Суддя господарського суду Чистякова І.О.
при секретарі судового засідання Березкіна А.Д.
За участю:
ліквідатора - не з'явився;
кредитори - не з'явились;
Розглянувши справу
за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Райтвирт", м. Харків
до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2, м. Харків
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Постановою господарського суду Харківської області від 16 липня 2014 року визнано Фізичну особу-підприємця ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Оскаленка Дмитра Петровича свідоцтво № 727 від 09.04.2013 р., якого зобов'язано в строк до 16 березня 2015 року виконати ліквідаційну процедуру.
08 грудня 2014 року до суду надійшло клопотання від ліквідатора (вх. №43831) про звільнення арбітражного керуючого Оскаленко Д.П. від виконання обов`язків ліквідатора ФОП ОСОБА_2, у зв`язку із зміною місця роботи.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 17 грудня 2014 року задоволено заяву арбітражного керуючого Оскаленко Д.П. про звільнення його від виконання повноважень ліквідатора Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2. Звільнено арбітражного керуючого Оскаленко Д.П. від виконання повноважень ліквідатора Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2. Призначено ліквідатором Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 арбітражного керуючого Антоненко Дмитра Олександровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №982 від 23.05.2013р., ідентифікаційний номер НОМЕР_2, адреса: 61124, АДРЕСА_1).
Ухвалою господарського суду Харківської області від 16 березня 2015 року продовжено строк ліквідаційної процедури до 16 липня 2015 року та відкладено судове засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу на 13 травня 2015 р. о 11:30 год.
13 травня 2015 року до суду надійшло клопотання від ліквідатора (вх. №18642) про звільнення арбітражного керуючого Антоненко Д.О. від виконання обов`язків ліквідатора ФОП ОСОБА_2, у зв`язку із сімейними обставинами.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 13 травня 2015 року задоволено заяву арбітражного керуючого Антоненко Д.О. про звільнення його від виконання повноважень ліквідатора Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2. Звільнено арбітражного керуючого Антоненко Д.О. від виконання повноважень ліквідатора Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2. Призначено ліквідатором Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 арбітражного керуючого Кравченко Валерію Петрівну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №608 від 16.04.2013р., ідентифікаційний номер НОМЕР_3, адреса для листування: 61003, АДРЕСА_5).
Ухвалою господарського суду Харківської області від 13 травня 2015 року відкладено судове засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу на 10 червня 2015 р. о 10:30 год.
Ліквідатор 05 червня 2015 року надав суду звіт (вх. №22988) про виконану роботу по ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури фізичної особи - підприємця, визнаного судом банкрутом, а також клопотання комітету кредиторів про затвердження звіту ліквідатора про витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство ФОП ОСОБА_2 та звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
У своєму звіті ліквідатор звітував про проведену роботу в ліквідаційній процедурі та про витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство ФОП ОСОБА_2, а також підтримав клопотання комітету кредиторів про затвердження звіту ліквідатора про витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство ФОП ОСОБА_2 та звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
Представник комітету кредиторів банкрута ТОВ "Райтвирт" в судове засідання не з'явився, у поданому раніше разом зі звітом ліквідатора клопотанні комітету кредиторів просив суд затвердити звіт ліквідатора про витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство ФОП ОСОБА_2, просила вважати погашеними вимоги кредиторів, які не задоволені у зв'язку із недостатністю майна банкрута, затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс у справі про банкрутство, провести судове засідання 10.06.2015 р. за відсутності представника ТОВ "Райтвирт".
Суд задовольняє клопотання кредитора про проведення судового засідання за відсутності його представника.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 10 червня 2015 р. задоволено клопотання комітету кредиторів про затвердження звіту ліквідатора про витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство ФОП ОСОБА_2 та затверджено звіт ліквідатора Кравченко В.П. про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат по справі про банкрутство Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 на суму 2003,39 грн.
Розглянувши матеріали справи, наданий суду звіт ліквідатора і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, клопотання комітету кредиторів, вислухавши пояснення ліквідатора та представника кредитора, які з'явилися в судове засідання, суд встановив наступне.
Постановою господарського суду Харківської області від 16 липня 2014 р. Фізичну особу - підприємця ОСОБА_2 було визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру.
Повідомлення про визнання ФОП ОСОБА_2 банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури було оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України 16 липня 2014 р. за № 6246.
За результатами розміщення повідомлення про банкрутство ФОП ОСОБА_2 на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України заяви від кредиторів із вимогами до банкрута до суду не надходили.
Таким чином, єдиним конкурсним кредитором у справі про банкрутство ФОП ОСОБА_2 є ініціюючий кредитор - ТОВ "Райтвирт" із вимогами на загальну суму 506209,22 грн., з яких 500 119,22 грн. - безспірні вимоги (третя черга задоволення вимог), а 6090,00 грн. - витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство (підлягають відшкодуванню до задоволення вимог в порядку черговості).
Крім того, судом встановлено, що ФОП ОСОБА_2 має податковий борг в сумі 4 571 771,08 грн., який був визначений податковими повідомленнями-рішеннями Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області від 15.09.2011 р. № 0002731702, № 0002751702, № 0002721702 та № 0002711702.
Як вбачається з матеріалів справи, ДПІ у Московському районі м. Харкова не подавала до господарського суду заяву із вимогами до боржника як протягом визначеного в повідомленні про визнання ФОП ОСОБА_2 банкрутом 60-денного строку, так і після його закінчення.
Будь-які письмові звернення від ДПІ у Московському районі м. Харкова до суду чи ліквідатора банкрута щодо зазначеного податкового боргу також не надходили.
Статтею 84 Розділу VII Закону встановлено, що відносини, пов'язані з банкрутством суб'єктів підприємницької діяльності, визначених у цьому розділі, регулюються Законом з урахуванням особливостей, передбачених цим розділом.
Норми щодо банкрутства фізичної особи-підприємця містяться у ст.ст. 90-92 Розділу VII Закону. У той же час на процедуру банкрутства фізичної особи-підприємця поширюється дія загальних положень Закону щодо наслідків пропуску строку або неподання конкурсним кредитором заяви із вимогами до боржника.
Відповідно до ч. 8 ст. 91 ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон), офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури здійснюється в порядку, встановленому цим Законом, із зазначенням строку пред'явлення кредиторами вимог до банкрута, який не може перевищувати двох місяців.
Згідно ч. 1 ст. 92 Закону, господарський суд розглядає вимоги, заявлені кредиторами або боржником, у строки, передбачені частиною восьмою статті 91 цього Закону. За наслідками розгляду зазначених вимог господарський суд виносить ухвалу про порядок і розмір задоволення вимог кредиторів.
Відповідно до ч. 4 ст. 23 Закону, особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту (тобто останню) чергу в ліквідаційній процедурі.
Для процедури банкрутства фізичної особи-підприємця статтею 92 Закону встановлено три черги задоволення вимог кредиторів.
Аналіз наведених вище положень Закону дозволяє дійти висновку, що кредитори, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, проте їх вимоги підлягають погашенню в останню чергу (для кредиторів фізичних осіб-підприємців - в третю чергу) в ліквідаційній процедурі.
Таким чином, податковий борг ФОП ОСОБА_2 у розмірі 4 571 771,08 грн., вимоги щодо якого не були заявлені уповноваженим податковим органом в ліквідаційній процедурі протягом встановленого Законом 60-денного строку, підлягав погашенню у третю чергу в ліквідаційній процедурі.
Враховуючи зазначені вище обставини, ліквідатор склав та подав до господарського суду реєстр вимог кредиторів банкрута ФОП ОСОБА_2 на загальну суму 506209,22 грн., до якого внесено відомості про вимоги конкурсного кредитора ТОВ "Райтвирт".
При цьому, в ліквідаційний баланс, який був також складений та поданий до господарського суду ліквідатором, було внесено відомості про загальну суму кредиторської заборгованості, яка не була погашена в ліквідаційній процедурі за недостатністю майна боржника та склала 5 077 980,3 грн. До зазначеної суми було включено як вимоги кредиторів, що були заявлені протягом встановленого законом строку, так і вимоги, що не були заявлені кредиторами банкрута. Так, в ліквідаційному балансі відображено заборгованість банкрута перед ініціюючим кредитором, ТОВ "Райтвирт", на суму 506 209,22 грн. (у рядку 530 ліквідаційного балансу), а також податковий борг банкрута на суму 4 571 771,08 грн. (у рядку 550 ліквідаційного балансу).
В ході ліквідаційної процедури фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 ліквідатором майнових активів банкрута, що підлягають включенню до ліквідаційної маси не виявлено; дебіторська заборгованість у банкрута відсутня (звіт ліквідатора від 04.06.2015 р.).
Так, згідно відповіді Державної інспекції сільського господарства Харківській області від 29.08.2014 р. № 05.01-26/6433, за банкрутом сільськогосподарської техніки, самохідних машин та механізмів не зареєстровано.
Згідно відповіді ДПІ у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області від 29.08.2014 р. № 5531/0/20-34-18-04-28, за банкрутом зареєстровано один відкритий рахунок у ПАТ "Полтава - банк", який планувалося використати ліквідатором як ліквідаційний для погашення вимог кредиторів в порядку черговості.
Згідно відповіді Управління Державної автомобільної інспекції в Харківській області від 29.08.2014 р. вих. № 52/8295, відповідно до якого за даними автоматизованого обліку за ОСОБА_2 зареєстровано автомобіль ВАЗ 2105, 1982 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_8.
Раніше представник боржника у поданих до суду письмових поясненнях вказав, що зазначений автомобіль ВАЗ 2105 було продано ОСОБА_2 ще 2002 року фізичній особі ОСОБА_6, автомобіль не було зареєстровано за покупцем, оскільки з метою уникнення додаткових витрат продавець видав покупцю довіреність на керування відповідним транспортним засобом, а також отримав талон на право керування на ім'я ОСОБА_6
Зазначені обставини підтверджуються листом Управління ДАІ у Харківській області від 04.07.2014 р. № 52/6563, де вказано, що за даними автоматизованого обліку 13.08.2002 року за заявою ОСОБА_2 було видано тимчасовий талон на право керування автомобілем ВАЗ 2105, 1982 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_10 ОСОБА_6, листом Управління ДАІ у Харківській області від 29.08.2014 р. вих. № 52/8295, а також Актом про відсутність майна банкрута, на яке може бути звернуто стягнення від 21.05.2015 р.
Крім того, боржником було надано суду надано витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 24217330 від 14.07.2014 р. щодо ОСОБА_2 з інформацією з Реєстру прав власності на нерухоме майно № 24217344 від 14.07.2014 р., з якої вбачається, що за ОСОБА_2 зареєстроване право власності на квартиру АДРЕСА_2.
Представник боржника подав до суду письмові пояснення, де вказав, що зазначена квартира АДРЕСА_2 була продана ОСОБА_2, а тому боржник на цей час не є власником цієї квартири.
Як вбачається із копії договору купівлі-продажу квартири від 20 січня 2010 р., укладеного між ОСОБА_2 та ОСОБА_7, посвідченого ОСОБА_1, приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу, зареєстрованого в реєстрі за № 126, продавець, ОСОБА_2, передав, а покупець, ОСОБА_7, отримав у власність квартиру під номером 114 (сто чотирнадцять), що знаходиться у будинку за номером АДРЕСА_6 що в місті Харкові.
У пункті 3 вказаного договору купівлі-продажу від 20.01.2010 р. зазначено, що продаж вчинено за 120 082,50 гривень, які продавець одержав від покупця повністю ще до підписання договору; у пункті 13 договору зазначено, що сторони підтверджують факт передачі продавцем житла, яке є предметом Договору, в розпорядження покупцю.
У тексті договору купівлі-продажу квартири також вказано, що договір, а також право власності на квартиру, яка є предметом купівлі-продажу, підлягають державній реєстрації.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 346 Цивільного кодексу України, право власності припиняється у разі відчуження власником свого майна.
Згідно ч. 1 ст. 657 ЦК України, договір купівлі-продажу земельної ділянки, єдиного майнового комплексу, житлового будинку (квартири) або іншого нерухомого майна укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню, крім договорів купівлі-продажу майна, що перебуває в податковій заставі.
Судом встановлено, що квартиру АДРЕСА_3, було відчужено власником, ОСОБА_2, фізичній особі ОСОБА_7 шляхом укладення між ними договору купівлі-продажу квартири від 20 січня 2010 р., який був посвідчений ОСОБА_1, приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу та зареєстрований в реєстрі за № 126.
Таким чином, з моменту укладення між ОСОБА_2 та ОСОБА_7 вказаного договору купівлі-продажу квартири АДРЕСА_3, право власності боржника на цю квартиру припинилося.
Згідно відповіді Дзержинського ВДВС Харківського МУЮ від 18.08.2014 р. № 10134/05-35, будь-які виконавчі документи, за якими ФОП ОСОБА_2 є боржником або стягувачем, на виконанні Відділу не знаходяться.
Згідно відповіді Московського ВДВС Харківського МУЮ від 30.10.2014 р. № 10-30/9429, відкритих виконавчих проваджень, за якими ФОП ОСОБА_2 є боржником або стягувачем, у Відділі не знаходиться.
Згідно листу ХРУ ПАТ "Полтава-банк" від 28.05.2015 р. (вих. № 072/107) залишок коштів на поточному рахунку ФОП ОСОБА_2 № НОМЕР_9 складає 0,00 грн., а рух коштів за період з 16.07.2014 р. по 28.05.2015 р. - відсутній.
Відповідно до Інструкції "Про порядок відкриття, використання та закриття рахунків в національній та іноземній валютах" рахунок ФОП ОСОБА_2 за № НОМЕР_9 у ХРУ ПАТ "Полтава-банк" - був переоформлений на ім'я ліквідатора.
28 травня 2015 р. рахунок № НОМЕР_9 у ХРУ ПАТ "Полтава-банк" було закрито ліквідатором.
На зборах кредиторів боржника, які відбулись 29.05.2015 р. та на яких були присутні всі кредитори ФО-П ОСОБА_2 із правом голосу (ТОВ "Райтвирт"), було обрано комітет кредиторів банкрута у складі ТОВ "Райтвирт".
29.05.2015 р. відбулося засідання комітету кредиторів ФОП ОСОБА_2, що підтверджується протоколом засідання комітету кредиторів, на якому затверджено звіт ліквідатора про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат по справі про банкрутство ФОП ОСОБА_2, затверджено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс ФОП ОСОБА_2, прийнято рішення вважати погашеними вимоги кредиторів, які не задоволені у зв'язку з недостатністю майна банкрута, у тому числі вимоги ТОВ "Райтвирт" - 506 209,22 грн.; вимоги ДПІ у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області - 4 571 771,08 грн.
Згідно довідки КП "Міський архів" № 115 від 29.05.2015 р. ліквідатором були передані на зберігання документи ФОП ОСОБА_2 за 2011, 2014, 2015 роки до архівної установи.
Оцінка та продаж майна боржника не здійснювалися, у зв'язку із відсутністю будь-якого виявленого майна боржника.
Звіт про виплачені кредиторам кошти ліквідатором не складався, у зв'язку із відсутністю будь-яких виявлених та отриманих під час здійснення ліквідаційної процедури грошових коштів.
Таким чином, за наслідками здійсненої ліквідаційної процедури, будь-які майнові або фінансові активи, належні боржнику, та за рахунок яких можливе погашення вимог кредиторів - відсутні.
На виконання постанови суду ліквідатором надано суду ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 5 077 980,3 грн., з якого вбачається, що у банкрута відсутні будь-які активи.
У зв'язку з відсутністю майнових активів банкрута, вимоги ініціюючого кредитора - ТОВ "Райтвирт" в сумі 506 209,22 грн. та вимоги ДПІ у Дзержинському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області в сумі 5021894,32 грн. залишились непогашеними, про що ліквідатором складено реєстр з непогашеною кредиторською заборгованістю та окремо - відомості про вимоги, що не увійшли до реєстру та підлягали погашенню в ліквідаційній процедурі.
Згідно ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії договорів купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; для акціонерних товариств - копія розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, засвідчена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку; для емітентів цінних паперів - копія звіту про наслідки погашення цінних паперів, засвідчена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Звіт ліквідатора має бути схвалений комітетом кредиторів, власником майна (органом, уповноваженим управляти майном) боржника (для державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків).
Про час і місце судового засідання, у якому має розглядатися звіт і ліквідаційний баланс, господарський суд повідомляє ліквідатора та членів комітету кредиторів.
Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
Згідно з ч. 5 ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.
Відповідно до ч. 3 ст. 92 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення розрахунків з кредиторами фізична особа-підприємець, визнана банкрутом, звільняється від подальшого виконання грошових вимог кредиторів, що були заявлені після визнання громадянина-підприємця банкрутом, за винятком вимог, передбачених абзацом третім частини третьої цієї статті.
Абзацом третім ч. 3 ст. 92 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" передбачено, що вимоги кредиторів щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, вимоги щодо стягнення аліментів, а також інші вимоги особистого характеру, які не були задоволені в порядку виконання постанови господарського суду про визнання фізичної особи - підприємця банкрутом або які погашені частково чи не заявлені після визнання фізичної особи - підприємця банкрутом, можуть бути заявлені після закінчення провадження у справі про банкрутство фізичної особи - підприємця відповідно в повному обсязі або в незадоволеній їх частині в порядку, встановленому цивільним законодавством.
Таким чином, відповідно до ч.3 ст. 92 вищезазначеного Закону передбачено, що громадянин-підприємець звільняється від подальшого виконання усіх вимог кредиторів, що були заявлені після визнання громадянина-підприємця банкрутом, за винятком вимог особистого характеру.
Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджений звіт ліквідатора в порядку, передбаченому цим Законом.
На підставі вищевикладеного, враховуючи, що ліквідатор здійснив всі заходи з проведення ліквідаційної процедури банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, в зв`язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, припинити підприємницьку діяльність фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 та провадження у справі припинити на підставі п. 6 ч. 1 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Керуючись п. 7 ст. 19, ст.ст. 46, п.6 ст. 83, 92 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. ст. 68, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд ,-
УХВАЛИВ:
1. Задовольнити клопотання ТОВ "Райтвирт" про проведення судового засідання за відсутності його представника.
2. Задовольнити клопотання комітету кредиторів про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
3. Затвердити реєстр вимог кредиторів з непогашеною кредиторською заборгованістю в загальній сумі 506209,22 грн., а саме: перед ТОВ "Райтвирт" в сумі 506209,22 грн.
4. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 (ідентифікаційний код НОМЕР_1, адреса: 61136, АДРЕСА_4).
5. Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 (ідентифікаційний код НОМЕР_1, адреса: 61136, АДРЕСА_4).
6. Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 (ідентифікаційний код НОМЕР_1, адреса: 61136, АДРЕСА_4) та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про зняття фізичної особи - підприємця з обліку.
7. Вимоги кредиторів фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 (ідентифікаційний код НОМЕР_1), які не задоволені за недостатністю майна банкрута, зокрема вимоги: ТОВ "Райтвірт" в сумі 506 209,22 грн.; ДПІ у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області в сумі 4 571 771,08 грн. - визнати погашеними.
8. Провадження у справі припинити.
Ухвалу направити Головному управлінню статистики у Харківській області, відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Харківській області (м. Харків, вул. Петровського, 16), державному реєстратору, Московському відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції, Державній податковій інспекції у Московському районі м. Харкова Головного управління ДФС, банкруту та кредитору.
Суддя Чистякова І.О.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 10.06.2015 |
Оприлюднено | 18.06.2015 |
Номер документу | 44875964 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Чистякова І.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні