Герб України

Ухвала від 15.06.2015 по справі 911/224/15

Київський апеляційний господарський суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

cpg1251

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

04116 м.Київ, вул. Шолуденка, 1 (044) 230-06-58

УХВАЛА

"15" червня 2015 р. Справа №911/224/15

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Пантелієнка В.О.

суддів: Гарник Л.Л.

Доманська М.Л.

за участю секретаря Халько В.А.

та представників:

ліквідатор - Тарасенко Т.П. - паспорт,

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Головного управління Державної фіскальної служби (далі - ДФС) у Київській області

на постанову господарського суду Київської області

від 09.02.2015р.

у справі №911/224/15 (суддя Наріжний С.Ю.)

за заявою Голови ліквідаційної комісії Товариства з обмеженою

відповідальністю (далі - ТОВ) «СТАБІЛІТІ-ЕКСПЕРТ»

про порушення справи про банкрутство ТОВ «СТАБІЛІТІ-ЕКСПЕРТ»,

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Київської області від 09.02.2015р. у справі №911/224/15 визнано банкрутом ТОВ «СТАБІЛІТІ-ЕКСПЕРТ»; відкрито ліквідаційну процедуру; призначено ліквідатором банкрута ТОВ «СТАБІЛІТІ-ЕКСПЕРТ» - Тарасенка Тараса Петровича.

Не погоджуючись з винесеною постановою, Головне управління ДФС у Київській області подало апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову місцевого суду та припинити провадження у справі.

У відзиві на апеляційну скаргу Голова ліквідаційної комісії ТОВ «СТАБІЛІТІ-ЕКСПЕРТ» Тарасенко Т.П. просить відмовити у задоволенні апеляційної скарги, а постанову господарського суду Київської області залишити без змін.

Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 28.04.2015р. апеляційну скаргу було прийнято до провадження та призначено до розгляду на 25.05.2015р., зобов'язано Головне управління ДФС у Київській області надати суду докази наявності кредиторської заборгованості до боржника.

Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 25.05.2015р. розгляд справи було відкладено на 15.06.2015р., повторно зобов'язано Головне управління ДФС у Київській області надати суду докази наявності кредиторської заборгованості до боржника.

В судове засідання апеляційної інстанції 15.06.2015р. представник Головного управління ДФС у Київській області не з'явився, хоча повідомлявся належним чином, і не надав суду витребувані ухвалами Київського апеляційного господарського суду від 28.04.2015р. і від 25.05.2015р. докази.

Відповідно до ст.64 Господарського процесуального кодексу України ухвала про порушення провадження у справі надсилається зазначеним особам за повідомленою ними господарському суду поштовою адресою. У разі ненадання сторонами інформації щодо їх поштової адреси, ухвала про відкриття провадження у справі надсилається за адресою місцезнаходження (місця проживання) сторін, що зазначена в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. У разі відсутності сторін за такою адресою, вважається, що ухвала про порушення провадження у справі вручена їм належним чином.

Згідно ст.33 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

Відповідно до ст.99 ГПК України, апеляційний господарський суд, переглядаючи рішення в апеляційному порядку, користується правами, наданими суду першої інстанції.

Головне управління ДФС у Київській області вимоги ухвал Київського апеляційного господарського суду від 28.04.2015р. і від 25.05.2015р. у справі №911/224/15 не виконала, а без витребуваних названими ухвалами доказів неможливо об'єктивно розглянути апеляційну скаргу, тому колегія суддів дійшла висновку про необхідність залишення апеляційної скарги без розгляду на підставі п.5 ч.1 ст.81 ГПК України.

Враховуючи викладене, керуючись ст.33, п.5 ч.1 ст.81, ст. 99, ст.101 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Головного управління ДФС у Київській області на ухвалу господарського суду Київської області від 09.02.2015р. у справі №911/224/15 залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до Вищого господарського суду України протягом двадцяти днів з дня її винесення.

Головуючий суддя В.О. Пантелієнко

Судді Л.Л. Гарник

М.Л. Доманська

СудКиївський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення15.06.2015
Оприлюднено22.06.2015
Номер документу45024401
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/224/15

Ухвала від 26.08.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 12.08.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 07.07.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 15.06.2015

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Пантелієнко В.О.

Ухвала від 28.04.2015

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Пантелієнко В.О.

Ухвала від 01.04.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 01.04.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 23.03.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 16.03.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 05.03.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні