Постанова
від 13.02.2007 по справі 14/22-07
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

14/22-07

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця,  Хмельницьке шосе, 7  тел. 66-03-00, 66-11-31     http://vn.arbitr.gov.ua


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

13 лютого 2007 р.                                                                                Справа № 14/22-07

Господарський суд Вінницької області у складі:  судді Залімського І.Г., при секретарі  судового засідання Гриневичі В.С., розглянувши в приміщенні суду  з участю представників сторін

 

позивача          - Кондратюк І.М.

відповідача      - не з'явився

прокурора        - Романова Г.О.

справу за позовом Прокурора Барського району Вінницької області (вул. Дзержинського, 17, м. Бар, Вінницька область, 23000) на захист інтересів держави  - Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, Державного центру зайнятості Міністерства праці України як органу уповноваженого державою здійснювати відповідні функції в спірних правовідносинах  в особі Барського районного центру зайнятості (вул. Островського, 2/1, м. Бар, Вінницька область, 23000) до Відкритого акціонерного товариства «Бармехмаш»( с-ще Бар, Барський район, Вінницька область, 23007, ЄДРПОУ 05509530) про стягнення  2905,15 грн.

ВСТАНОВИВ:

Заявлено позов про стягнення 2905,15 грн. недоїмки по сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове  державне соціальне страхування на випадок безробіття.

Відповідач відзив на позовну заяву, витребувані судом докази та повноважного представника в судове засідання не направив. Про час і місце розгляду справи відповідач був повідомлений ухвалою від 22.01.07 повісткою про виклик до суду, які направлені відповідачу рекомендованим листом, про що свідчить штамп канцелярії суду від 22.01.2007 р. Конверт з ухвалою та судовою повісткою в суд підприємством зв'язку не повертався. Оскільки вказана ухвала судом була направлена відповідачу за місцем його реєстрації, суд вважає, що вжив всі залежні від нього заходи для повідомлення відповідача належним чином про час і місце розгляду судової справи з його участю та реалізації ним права судового захисту своїх прав та інтересів.

Представником позивача та прокурором в судовому засіданні заявлено клопотання про розгляд справи за наявними матеріалами, так як  відповідач був належним чином повідомлений про час і місце слухання. Отже, суд вважає за можливе розглянути справу без участі  представника відповідача відповідно до положень ст.128 КАС України.

Заслухавши прокурора та представника позивача, дослідивши надані докази та матеріали справи, в судовому засіданні встановлено, що станом на 20.10.06 у відповідача утворилась недоїмка зі сплати страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (далі - Фонд) в розмірі 2905,15 грн., що підтверджується розрахунковою  відомістю відповідача за 9 місяців 2006 року від 20.10.06.

Статтями 35, 38 Закону України від 2 березня 2000 року N 1533-III (з подальшими змінами і доповненнями) “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” роботодавець як страхувальник зобов'язаний, зокрема, своєчасно та в повному розмірі сплачувати страхові внески до Фонду, а також пеню, що обчислюється виходячи з 120 відсотків  облікової  ставки Національного   банку   України,   що   діяла  на  момент  сплати, нарахованої на повну суму недоїмки  (без  урахування  штрафів)  за весь її строк.

Відповідно до ст. ст. 38 вказаного закону роботодавець несе відповідальність за несвоєчасність реєстрації як платник страхових внесків, несвоєчасність сплати та неповну сплату страхових внесків, у тому числі страхових внесків, що сплачують застраховані особи через рахунки роботодавців.

Строк давності у разі стягнення страхових внесків, пені та фінансових санкцій, передбачених ст. 38, не застосовується.

Доказів погашення боргу або оскарження у встановленому порядку вимог, на день розгляду справи у суді відповідачем не надано.

З урахуванням викладеного, оцінивши надані позивачем докази, суд дійшов висновку, що вимоги позивача обґрунтовані, відповідають обставинам справи та наявним матеріалам, у зв'язку з чим позов підлягає задоволенню відповідно до чинного законодавства та у межах заявлених вимог, в сумі 2905,15  грн.

Керуючись ст.ст.69, 70, 86-98, 159-163, 167, прикінцевими та перехідними  положеннями КАС України, -

П О С Т А Н О В И В :

1.          Позов задовольнити.

2.           Стягнути з Відкритого акціонерного товариства «Бармехмаш»(с-ще Бар, Барський район, Вінницька область, 23007, ЄДРПОУ 05509530) 2905,15 грн. (дві тисячі дев'ятсот п'ять грн. п'ятнадцять коп. )  недоїмки на користь Фонду загальнообов'язкового страхування на випадок безробіття в особі Барського районного центру зайнятості (вул. Островського, 2/1, м. Бар, Вінницька область, 23000).

3.          Постанову направити сторонам.

Судове рішення набирає законної сили відповідно до ст. 254 КАСУ після  закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано  заяву  про  апеляційне  оскарження,  але апеляційна  скарга  не  була  подана  у  строк,  встановлений  цим Кодексом,  постанова або  ухвала  суду  першої  інстанції  набирає законної сили після закінчення цього строку

Відповідно до ст.186. КАСУ про апеляційне оскарження рішення  суду  першої  інстанції спочатку  подається  заява.  Обґрунтування  мотивів  оскарження  і вимоги до суду апеляційної інстанції  викладаються  в  апеляційній скарзі, яка подається до суду апеляційної  інстанції  через суд  першої  інстанції,  який  ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно  надсилається  особою,  яка  її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява  про  апеляційне  оскарження  постанови  суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення,  а в разі   складення   постанови  у  повному  обсязі  відповідно  до статті 160 цього Кодексу -  з  дня  складення  в  повному  обсязі.

Апеляційна  скарга  на  постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти  днів  після  подання  заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна   скарга  може  бути  подана  без  попереднього подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо скарга подається  у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Постанова складена у повному обсязі

відповідно до ч.3 ст.160 КАС України 16.02.07р.

          

Суддя                                                    Залімський І.Г.

СудГосподарський суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення13.02.2007
Оприлюднено21.08.2007
Номер документу451018
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —14/22-07

Ухвала від 22.01.2007

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Залімський І.Г.

Судовий наказ від 03.03.2007

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Залімський І.Г.

Постанова від 13.02.2007

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Залімський І.Г.

Ухвала від 25.01.2007

Господарське

Господарський суд Сумської області

Миропольський С.О.

Ухвала від 22.01.2007

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Залімський І.Г.

Ухвала від 22.01.2007

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Залімський І.Г.

Ухвала від 10.01.2007

Господарське

Господарський суд Сумської області

Миропольський С.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні