cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
У Х В А Л А
Справа № 910/8205/15-г 21.04.15 р.
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "РАДОСВІТ"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Схід Відбудова"
про стягнення 170 645,64 грн. та розірвання договорів
Суддя Зеленіна Н.І.
При секретарі судового засідання Пархоменко Ю.Л.,
за участю представників сторін:
від позивача: Миколенко Р.О. - керівник;
від відповідача: не з'явився.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАДОСВІТ" звернулось до господарського суду міста Києва з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРАКТІКЕР УКРАЇНА" про стягнення 170 645,64 грн. та розірвання договорів.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 03.04.2015 р. порушено провадження у справі, розгляд справи призначено на 21.04.2015 р.
20.04.2015 р. від позивача через відділ діловодства суду надійшли додаткові документи по справі.
У судовому засіданні 21.04.2015 р. представник позивача подав клопотання про продовження строку вирішення спору у справі на 15 днів.
Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, про час, дату і місце розгляду справи повідомлений належним чином. Жодних заяв, клопотань від відповідача через відділ діловодства суду не надходило.
З наданого позивачем на вимогу суду витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо відповідача вбачається, що Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРАКТІКЕР УКРАЇНА" змінило найменування на Товариство з обмеженою відповідальністю "Схід Відбудова".
За таких обставин, суд дійшов висновку про необхідність зміни найменування відповідача у даній справі з Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРАКТІКЕР УКРАЇНА" на Товариство з обмеженою відповідальністю "Схід Відбудова".
Відповідно до ч. 3 ст. 69 Господарського процесуального кодексу України у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.
Дослідивши наявні у матеріалах справи документи, суд вважає за доцільне задовольнити клопотання про продовження строку вирішення спору у справі.
За правилами ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами являються, зокрема, нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів.
Враховуючи неявку в судове засідання представника відповідача та неподання у повному обсязі сторонами документів, витребуваних судом, з метою створення учасникам судового процесу необхідних умов для встановлення фактичних обставин справи і правильного застосування законодавства, забезпечення рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи у відповідності до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України.
Керуючись ст. ст. 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
У Х В А Л И В :
1. Змінити найменування відповідача у даній справі з Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРАКТІКЕР УКРАЇНА" на Товариство з обмеженою відповідальністю "Схід Відбудова".
2. Продовжити строк вирішення спору у справі № 910/8205/15-г на 15 днів.
3. Розгляд справи відкласти на 20.05.2015 р. о 15:30 год. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал судових засідань № 2.
4. Зобов'язати сторони направити у судове засідання своїх повноважних представників (ст. 28 ГПК України), докази, що підтверджують повноваження представників будуть залучені до матеріалів справи. Явку сторін визнати обов'язковою .
5. Повторно зобов'язати позивача надати суду оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, для огляду в судовому засіданні, та примірник акту звірки взаєморозрахунків, підписаний обома сторонами.
6. Повторно зобов'язати відповідача надати суду: через канцелярію суду не пізніше ніж за 5 днів до дати судового засідання відзив на позов у порядку статті 59 Господарського процесуального кодексу України з доданням доказів, що підтверджують обставини, викладені у ньому, та докази направлення цих документів позивачу; контррозрахунок заявлених до стягнення сум ; акт звірки розрахунків за укладеним правочином, підписаний з позивачем на час розгляду справи; відомості про наявність рахунків в кредитних установах, надати установчі документи підприємства, свідоцтво про державну реєстрацію (перереєстрацію) юридичної особи та довідку з органу статистики про знаходження в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (оригінали для огляду, належним чином засвідчені копії до матеріалів справи).
7. Зобов'язати сторони , з урахуванням положень п. 2.4. Постанови Пленуму Вищого господарського суду України № 18 від 26.12.2011 р., всі документи подавати завчасно через відділ діловодства суду, з обов'язковим описом додатків у прошитому вигляді.
8. Копії письмових доказів, які подаються до суду, оформити відповідно до вимог ст. 36 ГПК України та п. 5.27 Національного стандарту України ДСТУ 4163-2003 "Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації", затвердженого Наказом Держспоживстандарту України № 55 від 07.04.2003 року.
9. Звернути увагу сторін, що відповідно до статті 38 Господарського процесуального кодексу України сторона або прокурор у разі неможливості самостійно надати докази вправі подати клопотання про витребування господарським судом доказів. У клопотанні повинно бути зазначено: 1) який доказ витребовується; 2) обставини, що перешкоджають його наданню; 3) підстави, з яких випливає, що цей доказ має підприємство чи організація; 4) обставини, які може підтвердити цей доказ. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує необхідні докази. Господарський суд може уповноважити на одержання таких доказів заінтересовану сторону.
10. Звернути увагу сторін на необхідність дотримання ними вимог ст. 33, 34 ГПК України.
11. Звернути увагу сторін, що відповідно до ст. 80 Господарського процесуального кодексу України, сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії розгляду спору.
12. Попередити сторони, що при ухиленні від виконання вимог суду до винної сторони можуть бути застосовані санкції, передбачені п. 5 ст. 83 ГПК України.
Суддя Н.І. Зеленіна
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 21.04.2015 |
Оприлюднено | 22.06.2015 |
Номер документу | 45108750 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Зеленіна Н.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні