cpg1251 Справа № 152/781/15-ц
УХВАЛА
21 травня 2015 року м. Шаргород
Суддя Шаргородського районного суду Вінницької області Строгий І.Л., розглянувши позовну заяву Прокурора Шаргородського району Вінницької області в інтересах держави в особі Управління соціального захисту населення Шаргородської районної державної адміністрації до ОСОБА_1 про стягнення суми наданої дитині тимчасової державної допомоги ,
в с т а н о в и в:
Прокурор Шаргородського району Вінницької області в інтересах держави в особі Управління соціального захисту населення Шаргородської районної державної адміністрації звернувся до суду із зазначеною вище позовною заявою.
Справа підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства та підсудна Шаргородському районному суду Вінницької області.
Позовна заява подана з додержанням ст.ст. 119, 120 ЦПК України.
Підстав для відмови у відкритті провадження у справі немає.
Проведення попереднього судового засідання не є необхідним.
Керуючись ст.ст. 122, 127, 208-210 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою Прокурора Шаргородського району Вінницької області в інтересах держави в особі Управління соціального захисту населення Шаргородської районної державної адміністрації до ОСОБА_1 про стягнення суми наданої дитині тимчасової державної допомоги .
Призначити судове засідання на 9 годину 00 хвилин 15 червня 2015 року у залі судового засідання Шаргородського районного суду Вінницької області.
У судове засідання викликати сторони.
Запропонувати відповідачу подати у строк до 15 червня 2015 року через канцелярію суду письмові заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують їх заперечення.
Зобов'язати позивача надати в судове засідання оригінали документів, зазначених в додатках до позовної заяви.
Роз'яснити:
- сторонам, що згідно ч. 2 ст. 27 та ст. 131 ЦПК України особи, які беруть участь у справі, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати суду усі наявні у них докази до початку розгляду справи по суті. Докази, подані з порушенням цих вимог, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин. Сторони до початку розгляду справи по суті зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору;
- позивачу, що відповідно до ч. 1 ст. 31 ЦПК України до початку розгляду судом справи по суті він має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову;
- відповідачу його право, передбачене ч. 1 ст. 31 та ч. 1 ст. 123 ЦПК України пред'явити зустрічний позов до початку розгляду справи по суті.
Копію ухвали невідкладно направити особам, які беруть участь у справі. Крім того, відповідачу надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Згідно ст.ст. 293, 294, 296 ЦПК України, ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає. Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду Вінницької області через Шаргородський районний суд Вінницької області протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя І.Л.Строгий
Суд | Шаргородський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 21.05.2015 |
Оприлюднено | 22.06.2015 |
Номер документу | 45121249 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шаргородський районний суд Вінницької області
Строгий І. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні