Ухвала
від 27.08.2013 по справі 922/2701/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"27" серпня 2013 р.Справа № 922/2701/13

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Лавренюк Т.А.

при секретарі судового засідання Трофименко С.В.

розглянувши матеріали справи

за позовом КП "Жилкомсервіс", м. Харків до Благодійного фонду "Прорив", м. Харків про стягнення 8 691,52грн. за участю представників сторін:

позивача - не з'явився;

відповідача - не з'явився

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду із позовною заявою, в якій просить стягнути з відповідача суму основного боргу в розмірі 8 691,52грн. за неналежне виконання відповідачем зобов'язань за договором про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибуткових територій нежитлового приміщення № 6/287/10 від 21.10.10р., а також покласти на відповідача понесені витрати зі сплати судового збору.

Представники сторін у призначене судове засідання не з`явилися, витребуваних судом документів не надали, про причини неявки суд не повідомили, про час та місце розгляду справи були повідомлені належним чином.

До суду надійшло клопотання позивача про продовження розгляду справи за межами 2-х місячного строку з урахуванням положень ГПК України. Своє клопотання позивач обґрунтовує необхідністю надання додаткових документів.

Враховуючи те, що відповідно до ст.69 ГПК України у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів, дане клопотання приймається судом та підлягає задоволенню.

Суд, дослідивши матеріали справи, зважаючи на те, що спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні у зв'язку з неявкою представників сторін, невиконанням вимог ухвали суду про порушення провадження у справі, а також необхідністю надання можливості сторонам надати суду додаткові докази, які мають суттєве значення для повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи, вважає за доцільне розгляд справи відкласти.

Керуючись ст.ст.69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, -

УХВАЛИВ:

Продовжити строк розгляду спору до 16.09.13р.

Розгляд справи відкласти на "10" вересня 2013 р. о 15:30

Зобов'язати сторони виконати вимоги ухвали суду про порушення провадження у справі в повному обсязі та надати до суду:

позивача:

- зазначити період виникнення заборгованості, що є предметом позову, з детальним розрахунком суми заборгованості помісячно;

- первинні документи, що підтверджують наявність заборгованості, що є предметом позову (докази надання послуг за договором про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій № 6/287/10 від 21.10.10р).

відповідача:

- відзив на позов, його правове обґрунтування.

Попередити сторони, що у разі неявки їх представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів, суд має право розглянути справу за наявними в ній матеріалами в порядку ст.75 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя Лавренюк Т.А.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення27.08.2013
Оприлюднено22.06.2015
Номер документу45168531
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/2701/13

Ухвала від 16.07.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Лавренюк Т.А.

Ухвала від 27.08.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Лавренюк Т.А.

Ухвала від 13.08.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Лавренюк Т.А.

Рішення від 10.09.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Лавренюк Т.А.

Ухвала від 02.07.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Лавренюк Т.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні