Справа № 654/3388/13-ц
Провадження №2/654/954/2013
УХВАЛА
21 жовтня 2013 року суддя Голопристанського районного суду Херсонської області Сіянко В.М., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою та зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, третя особа - Голопристанська міська рада Херсонської області, про встановлення сервітуту, -
в с т а н о в и в:
В провадженні Голопристанського районного суду Херсонської області перебуває вказана цивільна справа.
Ухвалою суду від 02.10.2013р. у справі призначено будівельно-технічну експертизу, провадження у справі зупинено на час проведення експертизи.
Відповідно до ст. 204 ЦПК України провадження у справі відновлюється ухвалою суду за заявою особи, яка бере участь у справі, або з ініціативи суду після усунення обставин, що викликали його зупинення.
Враховуючи, що до суду надійшло повідомлення про неможливість виконання експертизи, вважаю, що на даний час відпали підстави для зупинення провадження у справі.
Керуючись ст. 204 ЦПК України, -
у х в а л и в :
Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою та зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, третя особа - Голопристанська міська рада Херсонської області, про встановлення сервітуту - відновити.
Призначити судове засідання на 07.11.2013 року о 13-10 год.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_3
Суд | Голопристанський районний суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 21.10.2013 |
Оприлюднено | 02.07.2015 |
Номер документу | 45811374 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Голопристанський районний суд Херсонської області
Сіянко В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні