Ухвала
від 06.12.2012 по справі 5023/2927/12
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан ОСОБА_1, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про продовження строку ліквідаційної процедури боржника

"06" грудня 2012 р. Справа № 5023/2927/12

вх. № 2927/12

Суддя господарського суду Міньковський С.В.

при секретарі судового засідання Лук'янчук О.І.

за участю сторін:

пр-к ліквідатора - ОСОБА_1 (дов. від 11.01.10 р.).

По справі за заявою Фонд загальнообов'язкового державного страхування України на випадок безробіття в о. Харківського обласного центру зайнятості населення м. Харків

до ТОВ "Соняшник", смт. Кегичівка

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 10.07.12 р. ТОВ "Соняшник" визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором по справі призначено ініціюючого кредитора ХОЦЗ, зобов'язавши його виконати всі дії по ліквідації банкрута в строк до 10.11.12 р.

Ухвалою суду від 13.11.12 р. суд призначив до розгляду в судовому засіданні звіт ліквідатора та зобов'язав надати повний звіт про виконану роботу.

На виконання постанови та ухвали суду, ліквідатором надано звіт про виконану роботу та клопотання про продовження строку виконання ліквідаційної процедури на два місяця, оскільки ліквідатором не закрито розрахункові рахунки боржника.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що ліквідатором виконуються всі належні дії, передбачені ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", але в зв'язку з відсутністю фінансування витрат на проведення ліквідаційної процедури, ліквідатором не закриті рахунки боржника в установах банків.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку про задоволення клопотання ліквідатора та продовження строку ліквідаційної процедури.

За таких обставин, керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 ГПК України,

УХВАЛИВ:

Клопотання ліквідатора задовольнити.

Продовжити строк ліквідаційної процедури до "10" березня 2012 р.

Зобов'язати ліквідатора вжити заходів щодо завершення ліквідаційної процедури.

Ухвалу направити ліквідатору, кредиторам, державному органу з питань банкрутства.

Суддя Міньковський С.В.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення06.12.2012
Оприлюднено06.07.2015
Номер документу45904893
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5023/2927/12

Ухвала від 01.04.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 13.11.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 16.05.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 06.12.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Постанова від 25.06.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Постанова від 10.07.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 02.07.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні