ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРНІГОВА

УХВАЛА

Справа № 750/8165/14

Провадження № 1-кс/750/1447/14

У Х В А Л А

11 серпня 2014 року

Слідчий суддя Деснянського районного суду міста Чернігова Жук М.І., за участю секретаря судового засідання Щербак І.В., слідчого Матяш О.А. розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого Слідчого відділу Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області ОСОБА_1 про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №12014270010003039 від 26.06.2014 року,-

ВСТАНОВИВ:

08.08.2014 року слідчий Слідчого відділу Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області ОСОБА_1 звернувся до суду з клопотанням (погодженим з Старшим прокурором прокуратури м. Чернігова ОСОБА_2М.), в якому просить надати тимчасовий доступ до речей та документів, що перебувають у володінні ТОВ «Люкс-Інтернет» (м. Чернігів, вул. Одинцова, 3а/33, ЄДРПОУ 32284504) з метою їх подальшого ознайомлення та вилучення, за відсутності оригіналів необхідних документів, надати їх завірені копії та документи, що обґрунтовують відсутність оригіналів, а саме: проектно-кошторисної документації до робочого проекту об'єкта «Реконструкція власної будівлі механіко-заготівельного корпусу 44/1 для улаштування адміністративно-виробничої дільниці по вул. Одинцова, 25 на орендованій земельній ділянці» з виділенням черговості: перша черга - реконструкція першого та другого поверхів механіко-заготівельного корпусу 44/1 для улаштування адміністративних приміщень та збирального цеху з улаштуванням автономного джерела теплопостачання; друга черга - реконструкція третього поверху механіко-заготівельного корпусу 44/1 та улаштування службово-допоміжних приміщень механічного цеху № 08 і № 30 та збирального цеху № 08 з улаштуванням автономного джерела теплопостачання; третя черга - будівництво дільниці точного вимірювання, метрології та контрольно-вимірювальної станції; договорів на виконання робіт, надання послуг з виготовлення проектно-кошторисної документації та документів підтверджуючих оплату.

Клопотання мотивує тим, що 26.06.2014 року до СВ ЧМВ УМВС України в Чернігівській області надійшли матеріали за рапортом оперуповноваженого в ОВС УБОЗ УМВС України в Чернігівській області ОСОБА_3, про те, що директор ТОВ «ДП «Завод Рапід» ОСОБА_4, діючи в особистих інтересах, заволодів грошовими коштами територіальної громади м. Чернігова в сумі 417 716 гривень, тому вказана інформація має суттєве значення для встановлення істини в кримінальному провадженні, швидкого, повного та неупередженого розслідування, прийняття об'єктивного рішення, документуванні фактів та обставин протиправної діяльності винних осіб та беручи до уваги неможливість іншим способом довести ці обставини, в зв'язку з чим необхідно отримати тимчасовий доступ до документів з можливістю їх вилучення, що містять таку інформацію та зберігаються у ТОВ «Люкс-Інтернет».

В судовому засіданні слідчий клопотання підтримав.

З огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення інформації та на підставі ч.2 ст.163 КПК України - розгляд даного клопотання проведено без виклику особи, у володінні якої знаходиться інформація.

Заслухавши пояснення слідчого, дослідивши матеріали кримінального провадження, приймаючи до уваги, що інформація, яка знаходиться у посадових осіб ТОВ «Люкс-Інтернет» має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема для повного та неупередженого розслідування, прийняття об'єктивного рішення, документуванні фактів та обставин протиправної діяльності винних осіб, неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів - заявлене слідчим клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст.163, 164 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого Слідчого відділу Чернігівського міського відділу

УМВС України в Чернігівській області лейтенанта міліції ОСОБА_1 задовольнити.

Зобов'язати ТОВ «Люкс-Інтернет» (м. Чернігів, вул. Одинцова, 3а/33, ЄДРПОУ 32284504) надати слідчому СВ ЧМВ УМВС України в Чернігівській області Матяшу Олегу Анатолійовичу, тимчасовий доступ до речей та документів, з метою їх подальшого ознайомлення та вилучення, за відсутності оригіналів необхідних документів, надати їх завірені копії та документи, що обґрунтовують відсутність оригіналів, а саме:

- проектно-кошторисної документації до робочого проекту об'єкта «Реконструкція власної будівлі механіко-заготівельного корпусу 44/1 для улаштування адміністративно-виробничої дільниці по вул. Одинцова, 25 на орендованій земельній ділянці» з виділенням черговості: перша черга - реконструкція першого та другого поверхів механіко-заготівельного корпусу 44/1 для улаштування адміністративних приміщень та збирального цеху з улаштуванням автономного джерела теплопостачання; друга черга - реконструкція третього поверху механіко-заготівельного корпусу 44/1 та улаштування службово-допоміжних приміщень механічного цеху № 08 і № 30 та збирального цеху № 08 з улаштуванням автономного джерела теплопостачання; третя черга - будівництво дільниці точного вимірювання, метрології та контрольно-вимірювальної станції;

- договорів на виконання робіт, надання послуг з виготовлення проектно-кошторисної документації та документів підтверджуючих оплату.

Строк дії ухвали встановити до 11.09.2014 року.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає, заперечення проти неї може бути подано під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя М.І. Жук

Зареєстровано 02.07.2015
Оприлюднено 21.07.2015
Дата набрання законної сили 11.08.2014

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону