Ухвала
від 25.11.2010 по справі 47/286-10
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про повернення позовної заяви

"25" листопада 2010 р. Справа № 47/286-10

Суддя господарського суду Светлічний Ю.В. розглянувши матеріали по позовній заяві (вх.№ 10265/5-47 від 23.11.10) Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, м. Слов'янськ

до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2, м. Харків

про стягнення 192984,58 грн.

ВСТАНОВИВ:

Фізична особа - підприємець ОСОБА_1 звернувся до господарського суду Харківської області із позовною заявою щодо стягнення з Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 грошових коштів у розмірі 192 984,58 грн.

Позивачем при подачі позовної заяви було порушено вимоги ст.54 Господарського процесуального кодексу України, оскільки позовна заява подається до господарського суду в письмовій формі та підписується повноважною посадовою особою позивача або його представником.

Відповідно до ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо:1) позовну заяву підписано особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не вказано; 2) у позовній заяві не вказано повного найменування сторін, їх поштових адрес; 3) у позовній заяві не вказано обставин, на яких грунтується позовна вимога, доказів, що підтверджують викладені в заяві обставини, обгрунтований розрахунок стягуваної чи оспорюваної суми; 4) не подано доказів сплати державного мита у встановлених порядку та розмірі; 5) порушено правила об'єднання вимог або об'єднано в одній позовній заяві кілька вимог до одного чи кількох відповідачів і сумісний розгляд цих вимог перешкоджатиме з'ясуванню прав і взаємовідносин сторін чи суттєво утруднить вирішення спору; 6) не подано доказів надсилання відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів; 9) до винесення ухвали про порушення провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору; 10) не подано доказів сплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Позовна заява підписана представником позивача ОСОБА_3, до позовної заяви додана довіреність від 04.10.10 р., яка не відповідає вимогам діючого законодавства, оскільки відповідно до ч.5 ст. 28 Господарського процесуального кодексу України громадяни можуть вести свої справи в господарському суді особисто або через представників, повноваження яких підтверджуються нотаріально посвідченою довіреністю, що надає суду підстави для повернення позовної заяви без розгляду згідно п.1 ст.63 Господарського процесуального кодексу України.

Керуючись п.1 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України,

УХВАЛИВ:

Повернути позовну заяву та додані до неї документи на 18 аркушах в тому числі квітанції: №3-/1 від 04.11.10 р. на сплату витрат на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу у розмірі 236,00 грн., №38/1 від 04.11.10 р. на суму 1700,00 грн. та №20/1 на суму 230,00 грн. від 23.11.10 про сплату державного мита.

Суддя Светлічний Ю.В.

Справа №47/286-10

Примітка: Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення (ст.63 ГПК України).

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення25.11.2010
Оприлюднено08.07.2015
Номер документу46062336
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —47/286-10

Ухвала від 25.11.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Светлічний Ю.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні