Ухвала
від 12.11.2014 по справі 317/4778/14-к
ЗАПОРІЗЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Примірник № ___

Справа № п 1-кс/317/420/2014

317/4778/14

УХВАЛА

м. Запоріжжя 12 листопада 2014 р.

Слідчій суддя Запорізького районного суду Запорізької області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання слідчого СВ Запорізького РВ ГУМВС України в Запорізькій області ОСОБА_2 , яке погоджено з прокурором Запорізької районної прокуратури ОСОБА_3 та надійшло до суду 11 листопада 2014 року, на підставі матеріалів досудового розслідування № 12014080230000802 внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 23.05.2014 року за ознаками кримінального правопорушення за ч.1 ст.191 КК України

Про тимчасовий доступ до речей та документів

ВСТАНОВИВ:

З клопотанням про тимчасовий доступ до документів до суду звернувся слідчій СВ Запорізького РВ ГУМВС України в Запорізькій області ОСОБА_2 . В клопотанні зазначив наступне:

В провадженні СВ Запорізького РВ ГУМВС України в Запорізькій області знаходяться матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12014080230000802 від « 20» травня 2014 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.191 КК України за заявою ОСОБА_4 .

З метою перевірки відомостей, викладених у заяві ОСОБА_4 , оперативним співробітникам УДСБЕЗ ГУМВС України в Запорізькій області, які здійснюють оперативне супроводження досудового розслідування, було надано доручення про проведення слідчих та розшукових дій у порядку ст. 40 КПК України.

На виконання зазначеного доручення від працівників УДСБЕЗ ГУМВС України в Запорізькій області надійшли матеріали, які свідчать про причетність посадових осіб ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) до виведення грошових коштів та їх розкрадання з ВАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », засновником якого є ІНФОРМАЦІЯ_3 .

24.09.2014 до ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » направлено запит у порядку ст. 93 КПК України з метою отримання завірених копій документів фінансово-господарської діяльності вказаного товариства з ВАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ІНФОРМАЦІЯ_4 та фізичними і юридичними особами за період 2014 р. Листом № 1/10-14 від 01.10.2014 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » повідомлено, що витребування зазначених у запиті документів без рішення суду, на думку керівництва підприємства, є безпідставним, суперечить чинному законодавству України та вказаним листом відмовлено у наданні документів.

Отримана в ході слідства інформація в обов`язковому порядку підлягає перевірці шляхом комплексного вивчення документів бухгалтерського обліку, що підтверджують фінансово-господарські взаємовідносини між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » з однієї сторони та ВАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ІНФОРМАЦІЯ_4 , а також фізичними і юридичними особами з іншої сторони на протязі 2014 р.

Таким чином, в ході досудового розслідування виникла ґрунтовна необхідність в отриманні документів, що відображають фінансово-господарські взаємовідносини ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » з ВАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ІНФОРМАЦІЯ_4 та фізичними і юридичними особами за період 2014 р., а саме : всіх наявних договорів, укладених з ВАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ; документів, які підтверджують виконання зобов`язань по договорах, в тому числі оплату виконаних робіт, поставлених товарів, наданих послуг ; копій декларацій про початок будівельних робіт, наданих до ІНФОРМАЦІЯ_4 ; копій договорів з фізичними та юридичними особами на предмет монтажу, установки, ремонту та інших дій стосовно електричного обладнання та електрики та які зберігаються в ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ( АДРЕСА_1 ).

Розгляд даного клопотання за клопотанням слідчого та прокурора проводився без участі ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », так як завчасна обізнаність посадових осіб підприємства про необхідність тимчасового доступу до вказаних матеріалів може призвести до розголошення таємниці досудового слідства та унеможливлення проведення повного всебічного та неупередженого розслідування кримінального провадження.

Суддя вислухавши доводи клопотання, вивчивши матеріали, що додані до клопотання, вважає, що воно підлягає задоволенню.

Якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів, суддя може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів. Закон зобов*язує суддю враховувати можливість отримання речей та документів без вилучення.

Враховуючи викладене, керуючись вимогами ст. ст. 40, 159, 160, 161, 162, 163 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого СВ Запорізького РВ ГУМВС України в Запорізькій області ОСОБА_2 , яке погоджено з прокурором Запорізької районної прокуратури ОСОБА_3 та надійшло до суду 11 листопада 2014 року, на підставі матеріалів досудового розслідування № 12014080230000802 внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 23.05.2014 року за ознаками кримінального правопорушення за ч.1 ст.191 КК України задовольнити.

Надати дозвіл(з можливістю вилучення), а саме до оригіналів наступних документів:

ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) за адресою : АДРЕСА_1 , документів, що відображають фінансово-господарські взаємовідносини ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » з ВАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), ІНФОРМАЦІЯ_4 та фізичними і юридичними особами за період 2014 р.:

- всіх наявних договорів з додатками, укладених ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » з ВАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ;

- документів, які підтверджують виконання зобов`язань за вищевказаними договорами, укладеними ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » з ВАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », в тому числі підтверджують оплату виконаних робіт, поставлених товарів, наданих послуг ;

- копій декларацій про початок будівельних робіт, наданих ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » до ІНФОРМАЦІЯ_4 ;

- копій договорів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » з фізичними та юридичними особами на предмет монтажу, установки, ремонту та інших дій стосовно електричного обладнання та електрики.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчій суддя ОСОБА_1

СудЗапорізький районний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення12.11.2014
Оприлюднено13.01.2023
Номер документу46209546
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —317/4778/14-к

Ухвала від 12.11.2014

Кримінальне

Запорізький районний суд Запорізької області

Громова І. Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні