Ухвала
від 11.07.2010 по справі 43/151-10
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан ОСОБА_1, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"12" липня 2010 р. Справа № 43/151-10

вх. № 5478/3-43

Суддя господарського суду Харківської області Сальнікова Г.І.

при секретарі судового засідання Гончар О.Ю.

за участю представників сторін:

Представник позивача -ОСОБА_1 , дор.№ б/н від14.12.10 р

Представник відповідача - не з"явився.

розглянувши матеріали справи за позовом ТОВ "Техномодуль", м. Харків

до ПП "СНАБСЕРВІС.ИА", м. Харків

про стягнення 5438,68 грн.

ВСТАНОВИВ:

Позивач, ТОВ "Техномодуль", м. Харків звернувся до суду з позовом доПП "СНАБСЕРВІС.ИА", м. Харків про стягнення 5438,68 грн.

Заяви від позивача про фіксацію судового процесу за допомогою звукозаписуючих технічних засобів не надійшло.

Представник позивача позов підтримує в повному обсязі та просить суд стягнути з відповідача по справі на свою користь заявлену суму позову.

Відповідач в призначене судове засідання не з'явився. До суду, поштовим відділенням була повенута ухвала від 18.06.10 р. про порушення провадження у справі з поміткою "адресат не існує", в зв"язку з чим судом було зобов"язано позивача надати довідку органів статистики про включення відповідача (знаходження) в ЄДРПОУ на момент розгляду справи.

Згідно наданої позивачем довідки органів статистики, відповідач знаходиться за адресою : м. Харків, вул. Власенко, б. 3-А, яка відрізняється від адреси, вказаної позивачем у позові.

Приймаючи до уваги неявку відповідача в дане судове засідання у зв"язку з неналежним повідомленням відповідача про дату та час розгялду справи з причин вітсутністі у суда точної його адреси, та тим, що відповідно до вимог ст.33 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог та заперечень, та з необхідністю витребувати додаткові матеріали для повного, всебічного та об"єктивного розгляду справи по суті, суд вважає за доцільне розгляд справи відкласти.

Враховуючи вищевикладене та керуючись статтями 33, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд,

УХВАЛИВ:

Позивачу: надати уточнення позовних вимог відповідно до чинного законодавства.

Зобов"язати позивача надіслати на адресу відповідача, згідно довідки статистики, уточнення до позовної заяви та додані до позовної заяви документи, докази надсилання надати суду.

Розгляд справи відкласти на "02" вересня 2010 р. о 09:40

В судове засідання надати :

Відповідачу - відзив на позовну заяву, при наявності заперечень їх правове та документальне обгрунтування, довідку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (від державного реєстратора) про державну реєстрацію станом на момент подачі позову, довідку про розрахункові рахунки в установах банку, докази сплати заборгованості, відомості про наявність банківських реквізитів, контррозрахунок нарахування 3% річних та суми інфляційних витрат.

Сторонам - установчі документи, свідоцтво про державну реєстрацію, докази про призначення керівника на займану посаду. Звірити свої взаєморозрахунки по договору, для чого відповідачу направити свого повноважного і компетентного представника з довіреністю до позивача, акт звірки представити в судове засідання, забезпечити явку представників у судове засідання.

Попередити сторони, що у разі неявки їх представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів, справу буде розглянуто за наявними в ній матеріалами в порядку ст. 75 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя Сальнікова Г.І.

Дата ухвалення рішення11.07.2010
Оприлюднено12.07.2015

Судовий реєстр по справі —43/151-10

Ухвала від 03.09.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Сальнікова Г.І.

Ухвала від 07.07.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Сальнікова Г.І.

Ухвала від 07.07.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Жельне С.Ч.

Ухвала від 07.07.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Сальнікова Г.І.

Ухвала від 07.07.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Сальнікова Г.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні