СЕРЕДИНО-БУДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 586/456/14-к

Номер провадження 1-кс/586/502/14

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 травня 2014 року слідчий суддя С-Будського райсуду Сумської області Дубінчина Т.М., при секретарі Артеменко В.П., розглянув клопотання сторони кримінального провадження - слідчого СВ С-Будського РВ УМВС - капітана міліції СВ С-Будського РВ УМВС України в Сумській області Васєкіна В.В., внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12014200250000152 від 30.04.2014 року, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.263 КК України, про проведення обшуку,-

в с т а н о в и в :

В провадженні СВ С-Будського РВ УМВС України в Сумській області знаходиться кримінальне провадження № 12014200250000152 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України, за фактом незаконного зберігання ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, який мешкає АДРЕСА_1 малоколіберної нарізної мисливської гвинтівки.

Проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що 29.04.2014р. до ЧЧ С-Будського РВ УМВС надійшов рапорт ДІМ С-Будського РВ УМВС ОСОБА_3 про те, що він під час проведення операції « Візит» отримав інформацію за фактом незаконного зберігання мешканцем АДРЕСА_1 ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 малокаліберної нарізної мисливської гвинтівки.

Під час допиту в якості свідків знайомих ОСОБА_2 мешканця АДРЕСА_2 ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 та мешканця АДРЕСА_3 ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_5 було встановлено, що в той час коли вони знаходились в будинку свого знайомого гр. ОСОБА_2. за адресою АДРЕСА_1, то вони бачили, що в залі його будинку стояла малокаліберна гвинтівка.

На підставі наведеного, з метою відшукання предмету вчинення кримінального правопорушення - малокаліберну гвинтівку, та приймаючи до уваги достатні підстави вважати, що вона знаходиться у зазначеному в клопотанні житлі або іншому володінні особи та має значення для досудового розслідування та отримати її іншим способом не можливо просить надати дозвіл на обшук.

У судовому засіданні слідчий СВ С-Будського РВ УМВС Васєкін В.В. клопотання підтримав.

Перевіривши наданні матеріали кримінального провадження , дослідивши докази по даних матеріалах, оцінивши в сукупності всі обставини , заслухавши думку слідчого СВ С-Будського РВ УМВС Васекіна В.В.. вважаю, що клопотання не обґрунтоване і непідлягає задоволенню.

Сторонами кримінального провадження надани наступні докази що доводять обставини , які свідчать про необхідність проведення обшуку.

Цими доказами є :

1. Витяг з кримінального провадження № 12014200250000152, з якого вбачається, що 29.04.2014 року в ході проведення оперативно-розшукових заходів була отримана інформація, про те, що гр.ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканець АДРЕСА_1 за місцем свого проживання зберігає малоколіберну нарізну місливську гвінтівку без відповідного дозволу.

2. Протокол допиту свідка ОСОБА_5 від 07.05.2014 року, з якого вбачається, що коли він був в будинку ОСОБА_2 за адресою АДРЕСА_1 то в залі його будинку бачив малокаліберну гвинтівку.

3. Протокол допиту свідка ОСОБА_4 від 07.05.2014 року, з якого вбачається, що коли він був в будинку ОСОБА_2 за адресою АДРЕСА_1 то в залі його будинку бачив малокаліберну гвинтівку.

Але на підставі п.4 ч.5 ст. 234 КПК України слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання , якщо прокурор, слідчий не доведе наявність достатніх підстав вважати , що відшукувані речі, документи або особи знаходяться у зазначеному в клопотанні житлі або іншому володінні особи.

З наданих матеріалів до клопотання вбачається, що житло, в якому просить слідчий провести обшук, а саме: житловий будинок за адресою АДРЕСА_1 в КП " Глухівське БТІ " не зареєстровано. Також не надані суду дані про те, чи зареєстрований гр.ОСОБА_2 за адресою : АДРЕСА_1.

Не зрозуміло кому належить житло , в якому слідчий просить провести обшук. Не надані докази, чи знаходиться житло по АДРЕСА_1,і яке має бути піддано обшуку , у володінні ОСОБА_2 , кому належить вищевказане житло. Не надані докази, що приміщення, в якому просить слідчий провести обшук знаходиться у постійному чи тимчасовому володінні ОСОБА_2

Крім того, не надані докази - рапорт ДІМ С-Будського РВ УМВС ОСОБА_3 про отримання ним інформації за фактом незаконного зберігання ОСОБА_2 малокаліберної нарізною мисливської гвинтівки.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 233-235 КПК України,

У Х В А Л И В :

Відмовити у задоволенні клопотанні про обшук житла та іншого володіння за місцем проживання гр. ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, за адресою АДРЕСА_1, слідчому СВ С-Будського РВ УМВС - капітану міліції СВ С-Будського РВ УМВС України в Сумській області Васєкіну В.В . за необгрунтованністю .

. Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу слідчого судді можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя Т. М. Дубінчина

Зареєстровано 09.07.2015
Оприлюднено 14.07.2016
Дата набрання законної сили 08.05.2014

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону