ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

УХВАЛА

Справа №461/12623/14-к

Провадження №1-кс/461/6041/14

УХВАЛА

про тимчасовий доступ до речей і документів

22.10.2014 року слідчий суддя Галицького районного суду м.Львова ОСОБА_1 , з участю старшого прокурора ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого СУ ГУМВС України у Львівській області ОСОБА_3 , про надання тимчасового доступу до речей та документів,

в с т а н о в и в :

в провадженні СУ ГУМВС України у Львівській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12013150010000886 від 04.12.2013 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364, ч.1 ст.367 КК України.

Слідчий СУ ГУМВС України у Львівській області ОСОБА_3 , за погодженням зі старшим прокурором відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області ОСОБА_2 , звернувся в суд з клопотанням про надання тимчасового доступу до речей і документів та дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, які перебувають у володінні ТзОВ ТФ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " ЄДРПОУ НОМЕР_1 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , втому числі оригіналів документів: заяв та наказів про прийняття на роботу, посадових інструкцій працівників, договорів про матеріальну відповідальність, наказів, розпоряджень, інших документів, щодо закріплення осіб відповідальними за виконання робіт та матеріальних цінностей по об`єкту «Будівництво дитячого будинку сімейного типу в с. Бірки Яворівського району Львівської області» та по об`єкту «Будівництво дитячого будинку сімейного типу в с. Домажир Яворівського району Львівської області», а також документації щодо вказаних об`єктів, актів приймання виконаних робіт форми КБ-2В, КБ-3, платіжних документів та документів щодо зарахування і використання коштів на рахунки підприємства по зазначених об`єктах, оскільки вказані документи та відомості можуть мати істотне значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Заслухавши пояснення слідчого, думку прокурора на підтримання клопотання, враховуючи, що вказані документи та відомості можуть мати доказове значення у кримінальному провадженні, приходжу до висновку, що клопотання слід задовольнити.

Керуючись ст.ст. 159, 162-165 КПК України, слідчий суддя

у х в а л и в :

клопотання задовольнити.

Надати слідчому СУ ГУМВС України у Львівській області ОСОБА_3 тимчасовий доступ до речей і документів та дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, які перебувають у володінні ТзОВ ТФ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " ЄДРПОУ НОМЕР_1 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , втому числі оригіналів документів: заяв та наказів про прийняття на роботу, посадових інструкцій працівників, договорів про матеріальну відповідальність, наказів, розпоряджень, інших документів, щодо закріплення осіб відповідальними за виконання робіт та матеріальних цінностей по об`єкту «Будівництво дитячого будинку сімейного типу в с. Бірки Яворівського району Львівської області» та по об`єкту «Будівництво дитячого будинку сімейного типу в с. Домажир Яворівського району Львівської області», а також документації щодо вказаних об`єктів, актів приймання виконаних робіт форми КБ-2В, КБ-3, платіжних документів та документів щодо зарахування і використання коштів на рахунки підприємства по зазначених об`єктах.

Виконання ухвали слідчого судді Галицького районного суду м. Львова покласти на слідчого СУ ГУМВС України у Львівській області ОСОБА_3 або за дорученнями у відповідності до вимог ст., ст. 40, ч. 6 ст. 218 КПК України

Строк дії ухвали один місяць з дня постановлення ухвали.

Роз`яснити наслідки невиконання ухвали, передбачені ст.166 Кримінального процесуального кодексу України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Дата ухвалення рішення 22.10.2014
Оприлюднено 13.01.2023

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 461/12623/14-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону