Ухвала
від 02.04.2010 по справі 40/42-10 (н.р. 11/126-09)
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"02" квітня 2010 р. Справа № 40/42-10 (н.р.

вх. № 1052/4-40 (н.р. 4899/4-11)

Суддя господарського суду Харківської області Хотенець П.В.

без участі представників сторін

розглянувши справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Готельно-оздоровчий комплекс"ZS клуб", с. Тимченки

до Тимченківської селищної ради, с. Тимченки

за участю Заступника прокурора Харківської області, м. Харків

про визнання права власності

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Харківської області від 17 березня 2010 року було відмовлено у задоволенні клопотання позивача про виключенняи з числа осіб, що беруть участь у справі № 40/42-10 третю особу на стороні відповідача - Інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю у Харківській області та розгляд справи було відкладено на 19 квітня 2010 року на 10 годин 30 хвилин.

При виготовленні повного тексту ухвали суду від 17 березня 2010 року в ухвалі було допущено описки щодо клопотання позивача про виключенняи з числа осіб, що беруть участь у справі № 40/42-10 третю особу на стороні відповідача - Інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю у Харківській області та в даті відкладення розгляду справи.

Згідно статті 89 Господарського процесуального кодексу України суддя за заявою сторони чи державного виконавця роз*яснює рішення, ухвалу, не змінюючи при цьому їх змісту, а також за заявою сторони або за своєю ініціативою виправляє допущені в рішенні, ухвалі описки чи арифметичні помилки, не зачіпаючи суті рішення.

За такими обставинами суд вважає за необхідним виправити допущені описки.

На підставі викладеного та керуючись статтями 86, 89 Господарського процесуального кодексу України, -

УХВАЛИВ:

Виправити допущені по теквсту ухвали суду від 17 березня 2010 року описки.

Двенадцятий абзац описової частини ухвали суду від 17 березня 2010 року викласти у настпній редакції:

Розглянувши матеріали справи, суд вважає за необхідне у задоволенні клопотання позивача про виключення з числа осіб, що беруть участь у справі № 40/42-10 третю особу на стороні відповідача - Інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю у Харківській області відмовити, оскільки Інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю у Харківській області не було залучено до участі у справі в якості третьої особи. яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.

Перший пункт резолютивної частини ухвали суду від 17 березня 2010 року викласти у настуній редакції:

1. У задоволенні клопотання позивача про виключенняи з числа осіб, що беруть участь у справі № 40/42-10 третю особу на стороні відповідача - Інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю у Харківській області відмовити.

Другий пункт резолютивної частини ухвали суду від 17 березня 2010 року викласти у наступній редакції:

2. Розгляд справи відкласти на "19" квітня 2010 р. о 10:30

Суддя Хотенець П.В.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення02.04.2010
Оприлюднено17.07.2015
Номер документу46569464
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —40/42-10 (н.р. 11/126-09)

Ухвала від 19.05.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Хотенець П.В.

Ухвала від 02.04.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Хотенець П.В.

Ухвала від 16.03.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Хотенець П.В.

Ухвала від 17.03.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Хотенець П.В.

Ухвала від 24.02.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Хотенець П.В.

Ухвала від 03.06.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Хотенець П.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні