Справа № 738/1122/15-ц року
№ провадження 2-н/738/30/2015
У Х В А Л А
24 липня 2015 року м. Мена
Суддя Менського районного суду Чеpнiгiвської областi ОСОБА_1, розглянувши в порядку прийняття, матеріали заяви ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення з ТОВ «Будівельна компанія «АМК» заборгованості по заробітній платі,
В С Т А Н О В И В:
У липні 2015 року до Менського районного суду Чернігівської області надійшла заява ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення з ТОВ «Будівельна компанія «АМК» заборгованості по заробітній платі.
Після отримання заяви про видачу судового наказу, суддя встановлює чи відповідає заява вимогам, передбаченим ст. 98 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) та чи підсудна вона даному суду і чи підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Відповідно до ст. 98 ЦПК України у заяві повинно бути зазначено вимоги заявника і обставини, на яких вони ґрунтуються та перелік документів, що додаються до заяви.
У заяві про видачу судового наказу заявник просить стягнути невиплачену заробітну плату з ТОВ «Будівельна компанія «АМК», але будь -яких доказів про працевлаштування в даній організації до заяви не додає. Зокрема, до заяви не додано: а) наказу про прийняття на роботу; б) копію трудової книжки; та в) наказу про звільнення (якщо такий є).
Згідно з положенням ст. 98 ч. 2 п. 6 ЦПК України до неналежно оформленої заяви застосовуються положення ст. 121 ЦПК України, тобто виноситься ухвала, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляється заявник і йому надається строк для усунення недоліків, який не може перевищувати 5 днів з дня отримання ухвали.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України, позовну заяву оформлену без дотримання вимог ст.ст. 119, 120 ЦПК України, необхідно залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків.
На пiдставi викладеного і керуючись ст. ст. 98, 121 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення з ТОВ «Будівельна компанія «АМК» заборгованості по заробітній платі - залишити без руху, надавши заявнику строк для виправлення недоліків протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.
При не усуненні у встановлений строк недоліків, заява буде вважатися не поданою i повернута заявникові.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Т.Г. Сова
Суд | Менський районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 24.07.2015 |
Оприлюднено | 30.07.2015 |
Номер документу | 47361290 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Менський районний суд Чернігівської області
Сова Т. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні