ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/24011/15-к

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

22.07.2015 слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Новак Р.В., при секретарі Кирилюк Н.С., за участю сторони кримінального провадження - слідчого СВ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві Шляхова В.П., розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання сторони кримінального провадження слідчого СВ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві Шляхова В.П. про тимчасовий доступ до речей і документів та їх вилучення,

В С Т А Н О В И В :

До провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Новака Р.В. надійшло клопотання сторони кримінального провадження - слідчого СВ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві Шляхова В.П., погоджене старшим прокурором прокуратури Печерського району м. Києва Байдюком Д.А., про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у розпорядженні ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805, юридична адреса: м. Київ, вул. Ліскова, 9 та можливість здійснити їх вилучення (виїмку), щодо ТОВ «Планета Зварка», код ЄДРПОУ 30572026.

Обґрунтовуючи внесене клопотання сторона кримінального провадження - слідчий СВ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві Шляхов В.П., вказав, що Слідчим відділом Печерського РУ ГУМВС України в м. Києві здійснюється досудове розслідування по кримінальному провадженню № 12013110060007257 від 13.09.2013, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.191, ч.1 ст.358 КК України.

Слідчий зазначив, що по даному кримінальному провадженні провадяться слідчі дії, в зв'язку з чим виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, які містять охоронювану законом таємницю, а саме до речей та документів, які перебувають у розпорядженні ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805, юридична адреса: м. Київ, вул. Ліскова, 9.

В судовому засіданні слідчий підтримав зазначене клопотання з підстав, в ньому зазначених.

Слідчий суддя розглянув дане клопотання у відсутність особи, у володінні якої знаходяться речі і документи на підставі ч. 2 ст. 163 КПК України.

Фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів на підставі ч. 1 ст. 107 КПК України не здійснювалась, оскільки таке клопотання не заявлялось.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Слідчий суддя, заслухавши пояснення слідчого, дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання, оскільки вказана інформація та документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів неможливо.

На підставі викладеного і керуючись ст. 108, ст.ст. 160, 162-164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя, -

У Х В А Л И В :

Клопотання сторони кримінального провадження - слідчого СВ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві Шляхова В.П., погоджене старшим прокурором прокуратури Печерського району м. Києва Байдюком Д.А., про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, з можливістю вилучення копій - задовольнити.

Надати старшому слідчому СВ Печерського РУ ГУМВС України в м. Києві Шляхову Владиславу Петровичу дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, які містять банківську таємницю і перебувають у розпорядженні ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805, юридична адреса: м. Київ, вул. Ліскова, 9 та можливість здійснити їх вилучення (виїмку), щодо ТОВ «Планета Зварка», код ЄДРПОУ 30572026, а саме:

- копій документів банківської (юридичної) справи ТОВ «Планета Зварка», код ЄДРПОУ 30572026, у тому числі картки (карток) зразків підписів уповноважених на управління рахунками осіб;

- документів (виписки) про рух грошових коштів по рахунку №2600991873, українська гривня, у друкованому (паперовому) та електронному вигляді у форматі «Microsoft Excel» та «DBF» з обов'язковим чітким зазначенням номерів платіжних документів, конкретного часу та дати платежу, суми коштів, повних даних платника та отримувача коштів (в тому числі клієнтів іншого банку), з зазначенням коду, номера рахунку та МФО банківської установи, призначення платежу (куди і за що відправлено кошти та звідки і за що отримано кошти), за період з 01.01.2013 по 10.07.2015;

- документів щодо перерахування коштів з рахунків (платіжних доручень) та зняття готівки в касі банку (грошових чеків) чи через термінал;

- документів, щодо проведення фінансового моніторингу співробітниками вказаної банківської установи банківських операцій по зазначеному вище рахунку, а саме реєстру фінансового моніторингу, файлів-повідомлення, файлів-запитів, файлів-відповідей, файлів - додатків, файлів-квитанцій, довідок щодо обґрунтування рішення про недоцільність інформування Уповноваженого органу про фінансову операцію, яка підлягає фінансовому моніторингу, анкети клієнта (відповідно Положення НБУ про здійснення банками фінансового моніторингу), за період з 01.01.2013 по 10.07.2015, з можливістю вилучення їх копій.

Визначити строк дії ухвали тривалістю один місяць, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

Службовим особам ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, особам, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні та/або оперативним підрозділам органів внутрішніх справ, які здійснюють слідчі (розшукові) дії в кримінальному провадженні за письмовим дорученням слідчого, прокурора та надати їм можливість вилучити зазначені в ухвалі копії документів.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Р.В. Новак

Підготовлено в 2-х примірниках.

Прим. 1 - справа № 757/24011/15-К

Прим. 2 - слідчий СВ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві Шляхов В.П.

Копія: ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»

Виконавець: Новак Р.В.

22.07.2015

Дата ухвалення рішення 22.07.2015
Оприлюднено 28.07.2015

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 757/24011/15-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону