Ухвала
від 14.06.2010 по справі 16/964-10
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98


УХВАЛА

"14" червня 2010 р.Справа № 16/964-10

За позовом Заступника прокурора м. Хмельницького в інтересах держави в особі Хмельницької міської ради, м. Хмельницьий та Міського комунального підприємства "Хмельницьктеплокомуненерго", м. Хмельницький

до Дочірнього підприємства "Хмельницьке спеціалізоване управління "Стальконструкція" № 129 Відкритого акціонерного товариства "Центростальконструкція", м. Хмельницький

про стягнення 14 182,63 грн. заборгованості

Суддя В.В. Магера

Представники сторін:

від позивача 1: ОСОБА_1 за довіреністю №02-11-909 від 11.07.06 р.;

від позивача 2: ОСОБА_2 за довіреністю № 15/09 від 11.01.10 р.;

від відповідача: не з`явився;

За участю: ОСОБА_3 - помічник прокурора м. Хмельницького

Суть спору: Заступник прокурора м. Хмельницького в інтересах держави в особі Хмельницької міської ради, м. Хмельницьий та Міського комунального підприємства "Хмельницьктеплокомуненерго", м. Хмельницький звернувся до суду з позовною заявою до відповідача - дочірнього підприємства "Хмельницьке спеціалізоване управління "Стальконструкція" № 129 ВАТ "Центростальконструкція", м. Хмельницький про стягнення 14 182,63 грн. заборгованості за послуги з теплопостачання.

В судовому засіданні повноважні представники позивачів та прокурор подали взаємо- погоджену письмову заяву про уточнення позовних вимог, їх зменшення, відповідно до якої просять суд стягнути з відповідача 7 385,02 грн. - основного боргу, 756,36 грн. - інфляційних нарахувань, 168,66 грн. - 3% річних та 803,65 грн. -пені.

Розглянувши вищевказану заяву позивача, судом враховується, що відповідно до ч.4 ст.22 ГПК України, позивач вправі до прийняття рішення по справі змінити підставу або предмет позову, збільшити розмір позовних вимог, відмовитись від позову або зменшити розмір позовних вимог.

Представник прокуратури не заперечує проти поданого клопотання.

Вищевказана заява нормам чинного законодавства не суперечить, будь чиїх прав та охоронюваних законом інтересів не порушує, а тому судом приймається.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, витребуваних документів суду не надав, причини неявки суд не повідомив.

Згідно п.1 ст.77 ГПК України, господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні, зокрема у зв'язку із не явкою в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу.

Розглянувши матеріали справи, приймаючи до уваги неявку у судове засідання відповідача, спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні, тому суд вважає за необхідне з метою повного, всебічного та об'єктивного дослідження усіх обставин відкласти розгляд справи на іншу дату.

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, СУД -

У Х В А Л И В :

Заяву про зменшення позовних вимог від 14.06.10 р. прийняти.

Розгляд справи відкласти на 11 год. 00 хв. „05В» липня 2010 р.

Зобов'язати 1-го позивача (Хмельницьку міську раду) - подати суду: копію довідки органу державної статистики про включення до Єдиного державного реєстру;

Зобов'язати відповідача - подати суду: письмовий відзив на позов із документальним обгрунтуванням своїх доводів та докази, які є у відповідача.

Визнати явку повноважних представників сторін та прокуратури в судове засідання обов'язковою.

Суддя В.В. Магера

Віддрук. 5 прим.:

1-до справи;

2-3-позивачам;

4-відповідачу;

5-в прокуратуру міста.

СудГосподарський суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення14.06.2010
Оприлюднено30.07.2015
Номер документу47451066
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —16/964-10

Ухвала від 14.06.2010

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Магера В.В.

Ухвала від 05.07.2010

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Магера В.В.

Ухвала від 26.05.2010

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Магера В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні