Ухвала
від 27.09.2012 по справі 5011-74/9548-2012
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98 УХВАЛА

Справа № 5011-74/9548-2012 27.09.12

Господарський суд міста Києва, у складі судді Чинчин О.В., розглянувши матеріали справи

За позовом -Товариства з обмеженою відповідальністю «Форвард» доТовариства з обмеженою відповідальністю «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» простягнення заборгованості

Представники сторін:

від позивача:ОСОБА_1 -представник за довіреністю № 20/03-1 від 20.03.2012 від відповідача :ОСОБА_2 -представник за довіреністю № 48-12 від 04.07.2012

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Форвард»звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» про стягнення заборгованості та фінансових санкцій за Договором поставки товарів та надання послуг від 12.05.2010 року.

Ухвалою Господарського суду м. Києва від 18.07.2012 р. порушено провадження у справі № 5011-74/9548-2012, а судове засідання призначено на 02.08.2012 р.

02.08.2012 року в судове засідання з'явились представники сторін та надали усні пояснення по справі.

Представник позивача в судовому засіданні подав на вимогу ухвали суду про порушення провадження у справі документи, а саме: підтвердження, що у провадженні господарських судів або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав, та немає рішення цих органів з такого ж спору; лист-повідомлення від 02.07.20142 року; копію довідки установи банку про відкриті рахунки; витяг з ЄДРПОУ з відомостями про Позивача; витяг з ЄДРПОУ з відомостями про Відповідача.

Представник відповідача в судовому засіданні подав на вимогу ухвали суду про порушення провадження у справі документи, а саме: відзив на позовну заяву з додатками; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; довідку про наявність відкритих рахунків в банку; Статут товариства.

Відповідно до позовної заяви між Позивачем та Відповідачем було укладено Договір поставки товарів та надання послуг від 12.05.2010 року, відповідно до якого Товариство з обмеженою відповідальністю «Форвард»зобов'язалося постачати і передавати у власність Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», а Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»приймати та оплачувати товар згідно із своїми замовленнями та товаросупровідною документацією. Позивач зазначає, що своє зобов'язання за Договором виконав належним чином та в повному обсязі, що підтверджується товарними накладними, а сума основного боргу Відповідача складає 47 907, 66 грн. без урахування штрафних санкцій. Таким чином, суд, керуючись ст. 38 Господарського процесуального кодексу України, вважає за необхідне витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю «Форвард»докази щодо сплати/несплати Відповідачем суми грошових коштів за поставлений товар та надані послуги.

Ухвалою Господарського суду м. Києва від 02.08.2012 року розгляд справи відкладено на 12.09.2012 року у зв'язку з витребуванням додаткових доказів по справі.

12.09.2012 року через загальний відділ діловодства суду (канцелярію) від представника позивача надійшло клопотання про залучення до матеріалів справи Бухгалтерської довідки, наданої головним бухгалтером ТОВ «Форвард».

12.09.2012 року в судове засідання з'явились представники сторін та надали усні пояснення по справі.

Представник відповідача проти позову заперечував в повному обсязі, обґрунтовуючи свої пояснення тим, що згідно з платіжним дорученням Відповідачем було сплачено суму боргу, зазначеної в позовній заяві. Крім того, заявив письмове клопотання про відкладення справи та продовження строків розгляду спору для проведення переговорів між сторонами стосовно предмету спору, з метою з'ясування можливих шляхів його вирішення.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 12.09.2012 року продовжено строк розгляду спору на 15 діб та відкладено розгляд справи у зв'язку з наданням додаткових доказів по справі.

27.09.2012 року в судове засідання з'явились представники сторін та надали усні пояснення по справі.

Вислухавши пояснення сторін, суд прийшов до висновку, що дана справа відноситься до категорії складних, а тому підлягає колегіальному розгляду у складі трьох суддів, виходячи з наступного: відповідно до ч. 1 статті 4-6 Господарського процесуального кодексу України, справи у місцевих господарських судах розглядаються суддею одноособово. Будь-яку справу, що відноситься до підсудності цього суду, залежно від категорії і складності справи, може бути розглянуто колегіально у складі трьох суддів.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 4-6, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

У Х В А Л И В :

1. Призначити колегіальний розгляд справи № 5011-74/9548-2012 у складі трьох суддів.

2. Матеріали справи № 5011-74/9548-2012 передати керівництву для визначення складу суду.

Суддя О.В. Чинчин

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення27.09.2012
Оприлюднено03.08.2015
Номер документу47619721
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5011-74/9548-2012

Ухвала від 27.09.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Чинчин О.В.

Ухвала від 27.09.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Чинчин О.В.

Ухвала від 02.08.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Чинчин О.В.

Ухвала від 18.07.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Чинчин О.В.

Ухвала від 10.10.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Чинчин О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні