Ухвала
від 01.03.2007 по справі 7/265-06-8541
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

7/265-06-8541

                                                                         

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

ПРО ЛІКВІДАЦІЮ БАНКРУТА

ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"01" березня 2007 р.                                                                     Справа  № 7/265-06-8541

За заявою кредитора: Товариство з обмеженою відповідальністю „ТД Тандем  Сервіс”, м. Іллічівськ

до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю „Стройекспоюг Лтд 2002”, м. Іллічівськ

про визнання банкрутом           

                                                                                                                  Суддя          Лепеха Г.А.

Представники сторін:

Від кредитора: не з'явився.

Ліквідатор банкрута: Шармонов О.О.

СУТЬ СПОРУ: про визнання банкрутом.

Товариство з обмеженою відповідальністю „ТД Тандем Сервіс” звернулося до Господарського суду Одеської області із заявою про визнання банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю „Стройекспоюг Лтд 2002” оскільки останнє неспроможне після настання встановленого строку сплатити заборгованість в сумі 167 611, 70 грн.

          Ухвалою суду від 28.08.2006р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника –товариства з обмеженою відповідальністю „Стройекспоюг Лтд 2002”, введено процедуру розпорядження майном боржника. Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Шармонова Олексія Олександровича (ліцензія серії АА №630092 від 08.12.2003р.).

          На виконання ухвали підготовчого засідання від 26.09.2006р. ініціюючий  кредитор подав до офіційного друкованого органу оголошення  про  порушення провадження у справі про банкрутство ТОВ „Стройекспоюг Лтд 2002”, яке опубліковане в газеті “Урядовий кур'єр” №192 (3357) від 13.10.2006р. У тридцятиденний термін з дня публікації оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство ТОВ „Стройекспоюг Лтд 2002” жодних   заяв про визнання кредиторських вимог до боржника до суду не надійшло. Заяв можливих санаторів в строки, передбачені ст.14 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», до суду не надійшло.

Ухвалою попереднього засідання суду від 16.11.2006р. затверджено реєстр вимог кредитора - товариства з обмеженою відповідальністю „ТД Тандем Сервіс”.

Постановою господарського суду від 28.11.2006р. ТОВ „Стройекспоюг Лтд 2002” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Шармонова Олексія Олександровича (ліцензія серії АА №630092 від 08.12.2003р.).

За результатами роботи ліквідатором надано суду: ліквідаційний звіт, ліквідаційний  баланс ТОВ „Стройекспоюг Лтд 2002”.

В ході виявлення майна, зареєстрованого за боржником, були направлені запити до КП „Одеське МБТІ та РОН”, МРЕВ УДАЇ УМВС Одеської області.

Згідно отриманих відповідей нерухомого майна та транспортних засобів за боржником не зареєстровано, що підтверджується довідками КП „Іллічівське бюро технічної інвентаризації” № 14-974 від 24.11.2006р., УДАІ УМВС України в Одеській області № 7/3-3163 від 13.11.2006р.

Відповідно до довідки ОФ ЗАТ „Перший Український міжнародний Банк” № 86 від 09.02.2007р. на розрахунковому рахунку ТОВ „Стройекспоюг Лтд 2002”станом на 07.02.2007р. залишок грошових коштів складав  562, 28 грн.

Як вбачається з ліквідаційного балансу товариства з обмеженою відповідальністю „Стройекспоюг Лтд 2002” майна та грошових коштів не залишилося.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, ТОВ „Стройекспоюг Лтд 2002” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного балансу банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не залишилось, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40  Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86  ГПК  України, суд, -  

У Х В А Л И В:

1.          Затвердити звіт ліквідатора.

2.          Затвердити ліквідаційний баланс ТОВ „Стройекспоюг Лтд 2002”.

3.          Припинити юридичну особу –товариство з обмеженою відповідальністю „Стройекспоюг Лтд 2002”  (68000, м.Іллічівськ Одеської області, вул.1-го Травня, 3. Код ЄДРПОУ 33798962. Р/р №26006964867894 в ОФ ЗАТ „Перший Український Міжнародний Банк”, м. Одеса, МФО 328191).

4.          Зобов'язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи ТОВ „Стройекспоюг Лтд 2002”, внести до Єдиного державного реєстру запис про  проведення  державної  реєстрації припинення  юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення  державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.

5.          Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

6.          Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою суду від 28.08.2006р.

7.          Припинити повноваження ліквідатора банкрута арбітражного керуючого –Шармонова Олексія Олександровича.

8.          Провадження по справі припинити.

9.          Примірник ухвали надіслати: кредитору, ліквідатору банкрута, банку банкрута, Іллічівській райдержадміністрації, в облстатуправління, відділу ДВС Іллічівського району Одеської області, відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м. Іллічівськ.

Суддя                                                                                 Лепеха Г.А.

           

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення01.03.2007
Оприлюднено28.08.2007
Номер документу478944
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —7/265-06-8541

Ухвала від 01.03.2007

Господарське

Господарський суд Одеської області

Лепеха Г.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні