cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"07" серпня 2013 р. Справа № 5023/1473/12
вх. № 1473/12
Суддя господарського суду Дзюба О.А.
при секретарі судового засідання Шаповалов О.В.
За участю:
Ліквідатора - арбітражного керуючого Горбачова Т.А. , свідоцтво від 07.06.13р.
Розглянувши справу за заявою
УПФУ в Київському районі м. Харкова, м. Харків
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Рамзес", м. Харків
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою господарського суду Харківської області від 25 червня 2013 року відкладено розгляд справи на 07 серпня 2013 року; повторно зобов'язано Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції надати відомості про зареєстроване за боржником - ТОВ "Рамзес", код 31854878 на праві власності майно; зобов'язано ліквідатора виконати ліквідаційну процедуру в повному обсязі, докази представити суду.
До канцелярії суду від ліквідатора надійшов звіт (вх№ 28853) про здійснені заходи з ліквідації банкрута.
В судовому засіданні ліквідатора надав суду усні пояснення стосовно обставин справи.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши присутнього в засіданні суду ліквідатора, суд зазначає наступне.
Відповідно до ст. 5 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", станом на момент порушення справи, провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин вона не може бути вирішена в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів та інше.
Приймаючи до уваги, що ліквідаційна процедура на цей час не завершена та враховуючи необхідність витребування документів, які мають суттєве значення для всебічного та повного розгляду справи, суд вважає доцільним розгляд справи відкласти, в-третє зобов'язавши Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції надати відомості про зареєстроване за боржником - ТОВ "Рамзес", код 31854878 на праві власності майно.
Додатково господарський суд наголошує, що відповідно до ст. 4-5 Господарського процесуального кодексу України господарські суди здійснюють правосуддя шляхом прийняття обов'язкових до виконання на усій території України рішень, ухвал, постанов.
Невиконання вимог рішень, ухвал, постанов господарських судів тягне відповідальність, встановлену цим Кодексом та іншими законами України.
Суд зазначає, що обов'язок виконувати судові рішення, що набрали законної сили і які є обов`язковими до виконання усіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, об`єднаннями громадян та іншими організаціями, громадянами та юридичними особами на всій території України встановлений статтею 13 Закону України "Про судоустрій та статус суддів", невиконання судових рішень тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
На підставі викладеного та керуючись статтями ст.ст. 22-32, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 38, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд справи на "25" вересня 2013 р. о(об) 12:15 м. Харків, пл. Свободи 5 Держпром 8-й під'їзд, к. 107.
2. В-третє зобов'язавши Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції надати відомості про зареєстроване за боржником - ТОВ "Рамзес", код 31854878 на праві власності майно.
3. Попередити Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції про відповідальність за невиконання вимог суду.
4. Дану ухвалу направити ліквідатору, Відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.
Суддя Дзюба О.А.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 07.08.2013 |
Оприлюднено | 07.08.2015 |
Номер документу | 47896528 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Дзюба О.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні