ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"18" березня 2014 р. Справа № 922/167/13-г
вх. № 167/13
Суддя господарського суду Чистякова І.О.
Без участі представників сторін
Розглянувши справу за заявою
ОСОБА_1, м. Харків
до Товариства з обмеженою відповідальністю Універмаг В«МосковськийВ» , м. Харків
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Постановою господарського суду Харківської області від 10 квітня 2013 року визнано юридичну особу - товариство з обмеженою відповідальністю Універмаг "МОСКОВСЬКИЙ" (ідентифікаційний код 05404618) банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого ОСОБА_2, ліцензія на право здійснення діяльності арбітражного керуючого серія АВ № 456511 від 12.05.2009 р., якого зобов'язано в строк до 10 грудня 2013 року виконати ліквідаційну процедуру, надати суду обґрунтований звіт про виконану роботу, всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 09 грудня 2013 року продовжено строк ліквідаційної процедури до 10 лютого 2014 р.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 27 січня 2014 року призначено до слухання звіт ліквідатора на 10 лютого 2014 р. о 14:20 год.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 10 лютого 2014 року продовжено строк ліквідаційної процедури до 10 ківтня 2014 р.
17 березня 2014 року до суду надійшло клопотання ліквідатора (вх. №8790), в якому він просить суд призначити судове засідання щодо затвердження мирової угоди на початок квітня 2014 року.
Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 77 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" під мировою угодою у справі про банкрутство розуміється домовленість між боржником і кредиторами стосовно відстрочки та/або розстрочки, а також прощення (списання) кредиторами боргів боржника, яка оформляється шляхом укладення угоди між сторонами. Мирова угода може бути укладена на будь-якій стадії провадження у справі про банкрутство.
Згідно ч.ч. 1, 2 ст. 81 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" сторона мирової угоди протягом п’яти днів з дня укладення мирової угоди повинна подати до господарського суду заяву про її затвердження. До заяви про затвердження мирової угоди додаються: текст мирової угоди; протокол засідання комітету кредиторів, на якому було прийнято рішення про укладення мирової угоди; список кредиторів із зазначенням поштової адреси, номера (коду), що ідентифікує платника податків, та суми заборгованості; зобов’язання боржника щодо погашення заборгованості із заробітної плати перед працюючими та звільненими працівниками банкрута, грошові компенсації за всі невикористані дні щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, інші кошти, належні працівникам у зв’язку з оплачуваною відсутністю на роботі (оплата часу простою не з вини працівника, гарантії на час виконання державних або громадських обов’язків, гарантії і компенсації при службових відрядженнях, гарантії для працівників, що направляються для підвищення кваліфікації, гарантії для донорів, гарантії для працівників, що направляються на обстеження до медичного закладу, соціальні виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів підприємства тощо), а також вихідної допомоги, належної працівникам у зв’язку з припиненням трудових відносин; зобов’язання боржника щодо відшкодування всіх витрат, відшкодування яких передбачено у першу чергу, крім вимог кредиторів, забезпечених заставою; письмові заперечення кредиторів, які не брали участі в голосуванні про укладення мирової угоди чи проголосували проти укладення мирової угоди, за їх наявності; попереднє погодження мирової угоди органом, уповноваженим управляти державним майном, стосовно державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків.
Про дату розгляду мирової угоди господарський суд повідомляє сторони мирової угоди. Неявка цих осіб не перешкоджає розгляду справи.
Зважаючи на вищевикладене, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання ліквідатора про призначення судового засідання стосовно розгляду мирової угоди та зобов`язати ліквідатора надати суду текст мирової угоди, заяву про її затвердження та інші документи, які додаються до заяви відповідно до ст. 81 Закону.
Керуючись ст.ст. 37-48, 77-82 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Задовольнити клопотання ліквідатора про призначення судового засідання стосовно розгляду мирової угоди.
2. Призначити розгляд мирової угоди в судовому засіданні на "02" квітня 2014 р. о(об) 15:00
Засідання відбудеться за адресою: м. Харків, пл. Свободи 5, Держпром 8-й під'їзд, к. 319, 3-й поверх .
Зобов`язати ліквідатора надати суду текст мирової угоди, заяву про її затвердження та інші документи, які додаються до заяви (протокол засідання комітету кредиторів, на якому було прийнято рішення про укладення мирової угоди; список кредиторів із зазначенням поштової адреси, номера (коду), що ідентифікує платника податків, та суми заборгованості; зобов’язання боржника щодо погашення заборгованості із заробітної плати перед працюючими та звільненими працівниками банкрута, грошові компенсації за всі невикористані дні щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, інші кошти, належні працівникам у зв’язку з оплачуваною відсутністю на роботі (оплата часу простою не з вини працівника, гарантії на час виконання державних або громадських обов’язків, гарантії і компенсації при службових відрядженнях, гарантії для працівників, що направляються для підвищення кваліфікації, гарантії для донорів, гарантії для працівників, що направляються на обстеження до медичного закладу, соціальні виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів підприємства тощо), а також вихідної допомоги, належної працівникам у зв’язку з припиненням трудових відносин; зобов’язання боржника щодо відшкодування всіх витрат, відшкодування яких передбачено у першу чергу, крім вимог кредиторів, забезпечених заставою; письмові заперечення кредиторів, які не брали участі в голосуванні про укладення мирової угоди чи проголосували проти укладення мирової угоди, за їх наявності) .
3. Копію ухвали направити ліквідатору та кредиторам.
Суддя Чистякова І.О.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 18.03.2014 |
Оприлюднено | 07.08.2015 |
Номер документу | 47896554 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Чистякова І.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні