Справа № 667/2064/15-ц
УХВАЛА
24 березня 2015 року Суддя Комсомольського районного суду м. Херсона Прохоренко В.В. розглянувши матеріали позовної заяви ОСББ В«Люкс-21В» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про визнання осіб такими, що втратили право користування житлом,
встановив:
Позивач звернувся до суду з вище вказаною позовною заявою, в якій просить визнати ОСОБА_1 та ОСОБА_2 такими, що втратили право користування житловим приміщенні квартири АДРЕСА_1, зобов'язати відділ громадянства, імміграції реєстрації фізичних осіб Комсомольського ВМ ХМВ УМВС України в Херсонській області зняти з реєстрації ОСОБА_1 та ОСОБА_2 за адресою: АДРЕСА_2.
Дана позовна заява не відповідає вимогам, передбачених ст. 119 ЦПК України, а саме:
- Відповідно до п. п. 5, 6 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування, однак позивачем не дотримано зазначених вимог та не надано доказів на підтвердження, хто є власником спірного житлового приміщенні, укладення наймачем договору найму житлового приміщення.
- Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 119 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору. Відповідно до ст. 4 Закону України В«Про судовий збірВ» № 3674-VI від 08.07.2011 р. судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі. Ставка судового збору із позовних заяв немайнового характеру вираховується у розмірі 0,2 розміру мінімальної заробітної плати - 243,60 грн., однак позивачем сплачено лише 240 грн.
Позивачу необхідно уточнити свої позовні вимоги, в частині зобов'язання відділ громадянства, імміграції реєстрації фізичних осіб Комсомольського ВМ ХМВ УМВС України в Херсонській області зняти з реєстрації ОСОБА_1 та ОСОБА_2 за адресою: АДРЕСА_2, тому лише у разі порушення прав позивача внаслідок відмови зазначеного органу міністерства внутрішніх справ вчинити дії щодо зняття фізичної особи з реєстраційного обліку за рішенням суду про визнання даної фізичної особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, у позивача виникає право подати до суду в порядку адміністративного судочинства позов про зобов'язання суб'єкта владних повноважень вчинити відповідні дії.
За таких обставин суд вважає, що вказана позовна заява не може бути розглянута по суті, у зв`язку з чим позивачу необхідно надати строк для усунення вказаних недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.3, 119, 121 ЦПК України,
ухвалив:
Залишити позовну заяву ОСББ В«Люкс-21В» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про визнання осіб такими, що втратили право користування житлом без руху.
Надати позивачу п'ятиденний строк з моменту отримання копії ухвали для усунення недоліків.
Роз`яснити позивачу, що у випадку невиконання вимог цієї ухвали у зазначений термін, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: В.В. Прохоренко
Суд | Комсомольський районний суд м.Херсона |
Дата ухвалення рішення | 24.03.2015 |
Оприлюднено | 11.08.2015 |
Номер документу | 47927347 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Комсомольський районний суд м.Херсона
Прохоренко В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні