ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
07 лютого 2012 року м. Київ№ 2а-1595/12/2670
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Скочок Т.О., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами
Державної податкової інспекції у Голосіївському районі м. Києва
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Отілія"
про припинення юридичної особи ,
В С Т А Н О В И В:
До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулась Державна податкова інспекція у Голосіївському районі м. Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Отілія" про припинення юридичної особи.
Суд визнав подану позовну заяву і додані до неї матеріали достатніми для відкриття провадження у справі.
Спір виник із публічно-правових відносин, у яких позивач є суб'єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно з вимогами ст. 17 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатися в порядку адміністративного судочинства.
У позовній заяві позивач зазначає третьою особою Голосіївську районну у місті Києві державну адміністрацію без обґрунтування такої необхідності та без визначення на стороні позивача чи відповідача її слід залучити. З огляду на викладене, враховуючи те, що відповідно до ст. 1, 5, 6 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців” державну реєстрацію здійснює державний реєстратор, а не районна державна адміністрація, а також беручи до уваги те, що згідно із ст. 38 вищезгаданого закону рішення суду про припинення юридичної особи, у разі задоволення позову, направляється державному реєстратору, суд не вбачає підстав для залучення районної адміністрації в якості третьої особи, оскільки рішення по справі не впливає на права і обов'язки останньої.
При ознайомленні з позовною заявою судом встановлено, що позивачем пред'явлено вимогу, передбачену частиною першою статті 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України. Позовні вимоги не стосуються прав, свобод, інтересів та обов'язків третіх осіб.
Враховуючи вищенаведене, суд прийшов до висновку про можливість розгляду даної адміністративної справи в порядку скороченого провадження.
Керуючись вимогами ст.ст. 104-107, 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України, суд –
У Х В А Л И В:
1. Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі.
2. Справа розглядатиметься суддею Скочок Т.О. одноособово в порядку скороченого провадження без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.
3. Запропонувати відповідачу, в разі невизнання адміністративного позову, у десятиденний строк з дня одержання цієї ухвали надати суду письмові заперечення проти позову та докази на підтвердження цих заперечень або заяву про визнання позову.
4. Заперечення проти позову або заяву про визнання позову мають бути подані відповідачем безпосередньо до канцелярії суду за адресою: м. Київ, вул. Командарма Каменєва, 8, корпус № 1.
5. Повідомити відповідача, що у разі неподання ним заперечень проти позову, справа розглядатиметься на підставі наявних у ній матеріалів та доказів.
6. Зобов'язати позивача до 18 лютого 2012 року подати безпосередньо до канцелярії суду:
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні адміністративних чи господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору.
- завірену копію деклараії з податку на прибуток, яка була подана за 9 місяць 2009 року Товариством з обмеженою відповідальністю "Отілія".
7. Копію ухвали разом з витягом про процесуальні права та обов'язки надіслати сторонам (копія позовної заяви та додані до неї матеріали направлені відповідачу позивачем).
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її постановлення.
Суддя Т.О.Скочок
Витяг про процесуальні права та обов'язки
Стаття 49. Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Стаття 51. Права та обов'язки сторін
1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 07.02.2012 |
Оприлюднено | 12.08.2015 |
Номер документу | 48060075 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Скочок Т.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні