Ухвала
від 29.05.2012 по справі 5015/1848/12
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

29.05.12 Справа№ 5015/1848/12

Господарський суд Львівської області у складі судді Гутьєвої В.В.

при секретарі судового засідання Куцик І.М.

розглянув у відкритому судовому засіданні матеріали справи за заявою: Дочірнього підприємства «БКС-Капітал», м. Київ

про банкрутство Відкритого акціонерного товариства «Бродівський консервний завод», м. Броди

за участю представників:

прокурора: Куцик В.Б. -прокурор відділу забезпечення участі в судах

ДПІ у Бродівському р-ні: ОСОБА_1 -зав. юрид. сектором

ВВД ФСС НВВ та ПЗ у Бродівському р-ні Л/о: ОСОБА_2 -гол. спеціаліст

ліквідатор: ОСОБА_3 -арбітражний керуючий

ВСТАНОВИВ:

Суть заяви: Дочірнє підприємство «БКС-Капітал»звернулось у суд із заявою про банкрутство Відкритого акціонерного товариства «Бродівський консервний завод»у порядку, встановленому ст.11 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Ухвалою від 04.04.2011 р. порушено провадження у справі та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Постановою у справі від 08.09.2011 р. ВАТ «Бродівський консервний завод»визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого ОСОБА_3 (ліцензія серії АВ № 307466 від 17.05.2007 р.), якого зобов'язано здійснити ліквідаційну процедуру у встановленому порядку та подати на затвердження суду звіт та ліквідаційний баланс.

Ухвалою від 13.12.2011 р. суд затвердив звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс ВАТ «Бродівський консервний завод», ліквідував банкрута та припинив провадження у справі. ДПІ у Бродівському р-ні звернулась з апеляційною скаргою на ухвалу господарського суду від 13.12.2011 р. до Львівського апеляційного господарського суду.

Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 11.01.2012 р. ухвалу господарського суду від 13.12.2011 р. у справі № 5015/1811/11 скасовано, справу передано на розгляд в господарський суд Львівської області.

Постановою Вищого господарського суду України від 19.04.2012 р. постанову Львівського апеляційного господарського суду від 11.01.2012 р. залишено без змін, а касаційну скаргу -без задоволення.

За результатами автоматизованого розподілу справ, справу № 5015/1811/11 передано на розгляд судді Гутьєвій В.В. та присвоєно справі № 5015/1848/12.

Ухвалою суду від 11.05.2012 р. справу про банкрутство Відкритого акціонерного товариства «Бродівський консервний завод»прийнято до розгляду та призначено на 29.05.2012 р.

29.05.2012 р. представник ДПІ у Бродівському р-ні в судове засідання з'явився та подав клопотання (вхідн. № 11807/12 від 29.05.2012 р.), в якому просить господарський суд Львівської області винести ухвалу, якою зобов'язати ліквідатора ВАТ «Бродівський консервний завод»надати ДПІ у Бродівському р-ні документи для проведення позапланової перевірки згідно з пп. 78.1.7 ст. 78 Податкового кодексу України. Вказане клопотання ДПІ у Бродівському р-ні підлягає відхиленню, оскільки відповідно до ч.4 ст. 24 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» у ліквідаційній процедурі господарський суд розглядає скарги на дії учасників ліквідаційної процедури, здійснює інші повноваження. Відтак, в процедурі ліквідації суд здійснює наглядові функції за діями учасників провадження у справі про банкрутство. Вирішення спору про спонукання до вчинення дій не входить в компетенцію господарського суду Львівської області.

29.05.2012 р. ліквідатор в судове засідання з'явився та на виконання вимог ухвали суду від 11.05.2012 р. надав письмові пояснення, відповідно до якого ліквідатор звертався з письмовим запитом до ПАТ «Укрексімбанк»про надання інформації щодо виконання рішення Голосіївського районного суду м. Києва у справі № 2о-239/11 про розкриття ПАТ «Укрексімбанк»інформації, яка містить банківську таємницю стосовно боржника. Станом на дату розгляду справи інформацію від ПАТ «Укрексімбанк»ліквідатор не отримав.

29.05.2012 р. ДПІ у Бродівському р-ні подала клопотання про відкладення розгляду справи з метою проведення позапланової перевірки щодо руху коштів боржника до 30.10.2012 р.

Враховуючи клопотання ДПІ у Бродівському р-ні про відкладення розгляду справи, а також для надання можливості ліквідатору надати суду висновок про наявність ознак фіктивного банкрутства або доведення до банкрутства, суд вважає за необхідне розгляд справи відкласти.

Керуючись ст. 1, 5, 24 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» , ст.ст. 77, 86 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на 30.10.2012 р. на 12 год. 00 хв . Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Львівської області (м. Львів, вул. Личаківська, 128, к.511).

2. Зобов'язати ліквідатора надати суду: висновок про наявність ознак фіктивного банкрутства або доведення до банкрутства.

3. Участь у судовому засіданні учасників провадження у справі про банкрутство - обов'язкова.

4. Копію ухвали направити Прокурору Львівської області, РВ ФДМ України по Л/о, КП ЛОР «Золочівське міжрайонне бюро технічної інвентаризації, комітету кредиторів та ліквідатору.

Суддя Гутьєва В.В.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення29.05.2012
Оприлюднено14.08.2015
Номер документу48159735
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5015/1848/12

Ухвала від 29.05.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Гутьєва В.В.

Постанова від 20.06.2013

Господарське

Вищий господарський суд України

Поліщук B.Ю.

Ухвала від 07.06.2013

Господарське

Вищий господарський суд України

Поліщук B.Ю.

Ухвала від 26.03.2013

Господарське

Вищий господарський суд України

Поліщук B.Ю.

Постанова від 23.01.2013

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Михалюк О.В.

Ухвала від 18.12.2012

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Михалюк О.В.

Ухвала від 28.11.2012

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Михалюк О.В.

Ухвала від 16.11.2012

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Михалюк О.В.

Ухвала від 06.11.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Гутьєва В.В.

Ухвала від 11.05.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Гутьєва В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні