ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"13" серпня 2015 р. Справа № 907/275/15
За позовом ТОВ "Волинькомхліб", м.Луцьк
до відповідача 1 ТОВ "Компанія з управління активами "Тіса - Інвест", м. Київ
до відповідача 2 ТОВ "ПРИВАТ-СТОК-СЕРВІС", м. Київ
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача ПрАТ "Джерела Міжгір"я", Закарпатська область, Міжгірський район, с.Сойми
про переведення на товариство з обмеженою відповідальністю "Волинькомхліб" прав та обов"язків покупця простих іменних акцій ПрАТ "Джерела" Міжгір"я" в кількості 12711 штук, придбаних товариством з обмеженою відповідальністю "Приват-Сток-Сервіс" у Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Тіса-Інвест"
Головуючий суддя Івашкович І.В.
за участю представників:
від позивача - не з"явився
від відповідача 1 - не з'явився
від відповідача 2 - не з'явився
від третьої особи - не з'явився
Суть спору: ТОВ "Волинькомхліб", м.Луцьк звернулося з позовом до відповідача 1 ТОВ "Компанія з управління активами "Тіса - Інвест", м. Київ, до відповідача 2 ТОВ "ПРИВАТ-СТОК-СЕРВІС", м. Київ, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача ПрАТ "Джерела Міжгір"я", Закарпатська область, Міжгірський район, с.Сойми про переведення на товариство з обмеженою відповідальністю "Волинькомхліб" прав та обов"язків покупця простих іменних акцій ПрАТ "Джерела" Міжгір"я" в кількості 12711 штук, придбаних товариством з обмеженою відповідальністю "ПРИВАТ-СТОК-СЕРВІС" у Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Тіса-Інвест".
Ухвалою господарського суду Закарпатської області від 27.07.2015 р. продовжено строк вирішення спору у справі № 907/275/15 на п'ятнадцять днів - до 18.08.15, розгляд справи відкладено на 13.08.2015 р. о 11:30 год. Залучено до участі у справі як третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, ОСОБА_2 (АДРЕСА_1) та відділ з питань управління майном Міжгірської районної ради (Закарпатська область, смт. Міжгір"я, вул. Шевченка, 97).
Одночасно зобов"язано позивача надіслати з дотриманням вимог ст. 56 ГПК України залученим до участі у справі третім особам ОСОБА_2 та відділу з питань управління майном Міжгірської районної ради копію позовної заяви з доданими документами. Запропонувано третім особам ОСОБА_2 та відділу з питань управління майном Міжгірської районної ради подати господарському суду письмові обгрунтування своєї позиції щодо предмету спору.
Представник відповідача, участь якого у даному судовому засіданні згідно ухвали суду від 27.07.2015 р. була визнана обов'язковою, для участі в судовому засіданні не з'явився, про причини неявки не повідомив.
Враховуючи неявку представника позивача, для забезпечення всебічного, повного та об'єктивного розгляду справи, суд дійшов висновку про необхідність відкладення розгляду справи в межах продовженого строку.
При цьому, суд повторно зобов'язує позивача надіслати з дотриманням вимог ст. 56 ГПК України залученим до участі у справі третім особам ОСОБА_2 та відділу з питань управління майном Міжгірської районної ради копію позовної заяви з доданими документами.
Участь уповноваженого представника позивача у наступному судовому засіданні суд визнає обов'язковою.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В :
1. Розгляд справи відкласти та призначити на "18" серпня 2015 р. о 11:30 год. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Закарпатської області за адресою: м.Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а, зал засідань №1.
2. Зобов"язати позивача надіслати з дотриманням вимог ст. 56 ГПК України залученим до участі у справі третім особам ОСОБА_2 та відділу з питань управління майном Міжгірської районної ради копію позовної заяви з доданими документами.
3. Запропонувати третім особам ОСОБА_2 та відділу з питань управління майном Міжгірської районної ради подати господарському суду письмові обгрунтування своєї позиції щодо предмету спору.
4. Визнати обов"язковою явку уповноваженого представника позивача.
Суддя Івашкович І.В.
Суд | Господарський суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 13.08.2015 |
Оприлюднено | 18.08.2015 |
Номер документу | 48336881 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Закарпатської області
Івашкович І.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні