ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
61022, м. Харків, пр. Леніна, 5, телефон 096-068-16-02
У Х В А Л А
11.08.2015р. Справа №905/476/13-г
Розглянувши заяву кредитора управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя
про відновлення втраченої справи
про банкрутство Приватного підприємства «Камала», м. Маріуполь
арбітражний керуючий ОСОБА_1
Суддя господарського суду Донецької області І.К. Чорненька
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції», у зв’язку з неможливістю здійснювати правосуддя окремими судами в районі проведення антитерористичної операції змінено територіальну підсудність судових справ, підсудних судам, розташованим в районі проведення антитерористичної операції, та забезпечено розгляд господарських справ, підсудних господарським судам, розташованим в районі проведення антитерористичної операції, - господарськими судами, що визначаються головою Вищого господарського суду України.
У пункті першому розпорядження голови Вищого господарського суду України від 02.09.2014 №28-р визначено, що розгляд господарських справ, підсудних господарському суду Донецької області, здійснюється господарським судом Запорізької області.
Розпорядженням Вищого господарського суду України №21р від 24.04.2015 «Про відновлення роботи господарського суду Донецької області» відновлено роботу господарського суду Донецької області з 27.04.2015 за адресою: м. Харків, проспект Леніна, 5.
Відповідно до п. 3 цього розпорядження господарський суд Запорізької області продовжує розгляд справ про банкрутство, підсудних господарському суду Донецької області, провадження в яких порушено, починаючи з 03.09.2014. Справи про банкрутство, передані господарському суду Запорізької області відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції» та розпорядження голови Вищого господарського суду України від 02.09.2014 №28-р, а також справи про банкрутство, провадження в яких порушено за заявами про відновлення втраченої справи, що знаходились у провадженні господарського суду Донецької області, передає господарському суду Донецької області протягом десяти робочих днів з дня прийняття цього розпорядження.
Станом на 10.08.2015р. справа №905/476/13-г про банкрутство Приватного підприємства «Камала», м. Маріуполь, до господарського суду Донецької області не надходила.
29.07.2015р. до господарського суду Донецької області надійшла заява кредитора управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя про відновлення втраченої справи про банкрутство.
В обґрунтуванні своєї заяви Заявник посилається на те, що:
Господарським судом Донецької області ухвалою від 18.01.2013р. за заявою Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя порушена справа про банкрутство Приватного підприємства «Камала», м. Маріуполь, на підставі ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в редакції Закону України № 784-XIV від 30.06.99 (зі змінами; чинний з 01.01.2000).
Постановою господарського суду Донецької області від 30.01.2013р. Приватне підприємство «Камала», м. Маріуполь, визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура та ліквідатором призначено арбітражного керуючого ОСОБА_1.
Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя визнано кредитором на суму заборгованості 2078,38грн.
Останнє судове засідання по справі відбулося 21.05.2014р.
У зв’язку з проведенням на території Донецької області антитерористичної операції справа №905/476/13-г вважається втраченою.
Скориставшись правом на захист охоронюваних законом інтересів, з метою виконання боржником своїх зобов’язань перед Пенсійним фондом, посилаючись на приписи постанови пленуму Вищого господарського суду України від 265.12.2011 №18 «Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції» (в редакції постанови пленуму Вищого господарського суду України 24.11.2014 №2), заявник просить відновити втрачену справу №905/476/13-г за заявою управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя до Приватного підприємства «Камала», м. Маріуполь, про банкрутство відсутнього боржника.
Судом встановлено, що справа №905/476/13-г за заявою управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя про банкрутство Приватного підприємства «Камала», м. Маріуполь, зареєстрована в автоматизованій системі документообігу господарського суду Донецької області.
Дана справа перебувала в стадії ліквідаційної процедури і розгляд її не завершено.
При цьому, у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на території Донецької області, справа №905/476/13-г за заявою управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя про банкрутство Приватного підприємства «Камала», м. Маріуполь, втрачена.
Відповідно до п. 7.2 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011р. №18 «Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції» (з урахуванням змін внесених Постановою Пленуму Вищого господарського суду України від 24.11.2014 р. №2), заява про відновлення втраченої справи про банкрутство або окремих її матеріалів подається до господарського суду, який припинив провадження у справі або у провадженні якого перебуває справа про банкрутство, незалежно від судової процедури, яка застосовується до боржника.
У відповідній заяві має бути зазначено:
а) про відновлення якої справи або частини справи просить заявник та мета такого відновлення;
б) які юридичні чи фізичні особи брали участь у справі і в якому процесуальному статусі, їх найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові за його наявності для фізичних осіб), їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб);
в) ідентифікаційні коди суб’єкта господарської діяльності за їх наявності (для юридичних осіб) або реєстраційний номер облікової картки фізичної особи-платника податків за його наявності, - якщо відповідні дані відомі заявникові;
г) засоби зв’язку осіб, які брали участь у судовому процесі (телефон, факс, засоби електронного зв’язку тощо), - якщо вони відомі заявникові;
ґ) наявні у заявника відомості щодо: обставин втрати справи; місцезнаходження (в тому числі можливого) копій матеріалів справи або даних стосовно таких копій
(п. 7.3 постанови пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011 № 18 «Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції», з урахуванням змін внесених Постановою Пленуму Вищого господарського суду України від 24.11.2014 р. №2).
Згідно п. 7.4. цієї постанови до заяви про відновлення справи додаються документи або їх копії, що збереглися у заявника або у справі (навіть якщо вони не посвідчені в установленому порядку), і докази надіслання копій заяви іншим відомим заявникові учасникам судового процесу, а за неможливості такого надіслання в заяві має бути зазначено і обґрунтовано поважну причину (причини), з якої відповідну копію неможливо надіслати.
Відповідно п.п. 7.7 постанови пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011 №18 «Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції» (в редакції постанови пленуму Вищого господарського суду України від 24.11.2014 №2 «Про внесення змін і доповнень до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України») суд бере до уваги дані, вміщені в автоматизованій системі документообігу суду.
За необхідності господарський суд вчиняє також дії, зазначені в пунктах 3-7 статті 65 ГПК, або витребовує необхідні документи і матеріали в порядку, передбаченому статтею 38 названого Кодексу.
Керуючись ст.ст. 22, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, беручи до уваги п.п. 7.2, 7.3, 7.4, 7.5, 7.7 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011 №18 «Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції», з урахуванням змін внесених постановою пленуму Вищого господарського суду України від 24.11.2014 р. №2 «Про внесення змін і доповнень до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України», суд -
У Х В А Л И В:
Прийняти до розгляду заяву управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя.
Призначити розгляд заяви на 28.09.2015р. о 14:30год., каб.320.
Зобов’язати заявника до 25.09.2015р. надати господарському суду Донецької області:
- відомості щодо юридичних чи фізичних осіб, які брали участь у справі і в якому процесуальному статусі, їх найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові за його наявності для фізичних осіб), їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб);
- матеріали справи або їх копії у повному обсязі.
Зобов’язати заявника повідомити про час та місце проведення судового засідання усіх відомих йому учасників у справі про банкрутство та надати суду докази відповідного повідомлення.
Явка ліквідатора та кредиторів у судове засідання обов’язкова.
Суддя І.К. Чорненька
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 11.08.2015 |
Оприлюднено | 20.08.2015 |
Номер документу | 48415166 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
І.К. Чорненька
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні