Ухвала
від 25.08.2009 по справі б26/113-09
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Б26/113-09

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

 

25.08.09 р.

Справа № Б26/113-09

Суддя господарського суду Дніпропетровської області Камша Н.М.

при секретарі судового засідання  Биковському М. Ю.

за участю представників сторін:

від кредитора:  Бойко О. П. - представник Лівобережної МДПІ, довіреність № 27254/10/10-1 від 16.09.08 р.,  

Колобов  А.Г. - представник Лівобережної МДПІ, довіреність №21664/10/10-1 від 17.07.09 р.;  

від боржника:  Євстигнєєв В. С. - представник ліквідатора, доручення №1/09 від 01.04.09 р.;

розглянувши справу

за заявою     Лівобережної МДПІ, м. Дніпропетровськ        

до боржника Закритого акціонерного товариства "Дніпропетровський завод хімічних матеріалів "Полімер", м. Дніпропетровськ, Індустріальний район, вул. Комісара Крилова, 21Б

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

 Провадження у справі про банкрутство закритого акціонерного товариства "Дніпропетровський завод хімічних матеріалів "Полімер", м. Дніпропетровськ порушено 21.04.2009 р. за заявою Лівобережної МДПІ, м. Дніпропетровськ.

  Постановою від 05.05.2009 р. боржника визнано банкрутом за  спрощеною процедурою банкрутства, згідно ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", відкрита ліквідаційна процедура у справі, призначено ліквідатором  арбітражного керуючого Талана І. Р., ліцензія АВ №397378.

   За результатами ліквідаційної процедури ліквідатором були встановлені та визнані вимоги наступних кредиторів:

1. Лівобережної МДПІ, м. Дніпропетровськ  у сумі 2 155,61 грн., які залишилися не задоволеними у зв'язку з відсутністю майна боржника на яке можливо звернути стягнення.

  Згідно п. 6 ст. 31 Закону  України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги кредитора, не задоволені за недостатністю майна боржника  вважаються погашеними.

  Розглянувши звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс,  суд знаходить достатньо підстав щодо його затвердження.

  За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

 У судовому засіданні від представників Лівобережної МДПІ м. Дніпропетровська  заперечень щодо затвердження звіту ліквідатора закритого акціонерного товариства "Дніпропетровський завод хімічних матеріалів "Полімер" не надійшло.

  Згідно до п. 6 ст. 40 "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.

   Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 22, 32, 52, п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", -

                                                                  У Х В А Л И В :

   Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора  Закритого акціонерного товариства "Дніпропетровський завод хімічних матеріалів "Полімер", м. Дніпропетровськ.

   Ліквідувати юридичну особу  - Закрите акціонерне товариство  "Дніпропетровський завод хімічних матеріалів "Полімер", м. Дніпропетровськ,  Індустріальний район, вул. Комісара Крилова, 21-Б, код ЄДРПОУ 31951250.

   Провадження у справі  припинити.

   Копії цієї ухвали направити кредиторам банкрута та державним органам згідно  з  

п. 2 ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Суддя

Н.М. Камша

            

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення25.08.2009
Оприлюднено08.10.2009
Номер документу4845686
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —б26/113-09

Ухвала від 25.08.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Камша Н.М.

Постанова від 05.05.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Камша Н.М.

Ухвала від 21.04.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Камша Н.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні