УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
10002, м. Житомир, майдан Путятинський,3/65
УХВАЛА
ПРО ПОВЕРНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ПОРУШЕННЯ
СПРАВИ ПРО БАНКРУТСТВО ОСОБА_1
від "08" липня 2011 р. № 19/5007/24/11-П
Господарський суд у складі судді Макаревича В.А. , розглянувши матеріали
за заявою Управління Пенсійного фонду України в Бердичівському районі (м.Бердичів) та Бердичівської об'єднаної державної податкової інспекції (м. Бердичів)
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтерторг" (смт. Гришківці Бердичівського району)
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
06 липня 2011р. до господарського суду Житомирської області надійшла заява Управління Пенсійного Фонду України в Бердичівському районі та Бердичівської об'єднаної державної податкової інспекції ( м. Бердичів) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтерторг" ( смт. Гришківці, Бердичівського району, Житомирської області) про порушення справи про банкрутство .
Відповідно до ст. 9 Закону України " Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( далі -Закон), суддя повертає заяву про порушення справи про банкрутство і додані до неї документи без розгляду, якщо, зокрема, у заяві не вказані відомості, перелічені в ст. 7 цього Закону, а також з підстав, передбачених статтею 63 ГПК України, з урахуванням вимог цього Закону.
За змістом пункту 3 ч.1 статті 63 ГПК України, суддя повертає заяву та додані до неї документи, якщо у заяві не вказано обставин, на яких грунтується позовна вимога, доказів, що підтверджують викладені в заяві обставини.
Відповідно до ст. 32 ГПК України доказами у справі є будь - які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, на яких ґрунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші обставини, які мають значення для правильного вирішення господарського спору.
Згідно із ст. 38 ГПК України письмовими доказами є документи і матеріали, які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору.
Особливістю судових доказів є наявність процесуальних норм, які виступають в якості гарантії достовірності отриманої інформації. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування ( ст. 34 ГПК України).
Відповідно до ч.1 ст. 56 ГПК України, позивач, прокурор чи його заступник зобов'язані при поданні позову надіслати сторонам копії позовної заяви та доданих до неї документів відповідно до кількості відповідачів та третіх осіб листом з описом вкладення ( зміни, внесені згідно Закону №3382-6(3382-17) від 19.05.2011р.). При цьому ініціюючими кредиторами опис вкладення не додано.
Відповідно п. 10 ст. 7 Закону, до заяви кредитора - органу державної податкової служби чи інших державних органів, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю справляння страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов'язкового державного соціального страхування, податків і зборів (обов'язкових платежів), додаються докази вжиття заходів до отримання заборгованості по обов'язкових платежах у встановленому законодавством порядку.
Розглянувши заяву про порушення провадження у справі про банкрутство та додані до неї матеріали, суд вбачає, що до заяви не додано доказів вжиття заходів до отримання заборгованості по обов'язкових платежах у встановленому законодавством порядку ( в тому числі доказів звернення Бердичівською об'єднаною державною податковою інспекцією до ДВС Бердичівського Міськрайонного управління юстиції про стягнення боргу, що є необхідною передумовою для порушення справи про банкрутство).
Також, необхідно зазначити, що при повторному зверненні до суду заявникам необхідно надати докази про наявність чи відсутність у боржника майна, земельних ділянок, транспорту та інше, які б в сукупності свідчили про відсутність підприємницької діяльності боржника.
Крім того, слід звернути увагу, що долучені до заяви ксерокопії постанов Житомирського окружного адміністративного суду та постанови ДВС Бердичівського Міськрайонного управління юстиції не завірені належним чином.
Вищезазначені обставини, виходячи з вимог Закону та норм чинного законодавства, повинні бути в наявності та з'ясовані на момент порушення справи про банкрутство за спрощеною процедурою.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про повернення заяви Управління Пенсійного Фонду України в Бердичівському районі та Бердичівської об'єднаної державної податкової інспекції ( м. Бердичів) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтерторг" (смт. Гришківці, Бердичівського району, Житомирської області, ідентифікаційний код 30326531) про порушення справи про банкрутство з доданими до неї документами без розгляду.
Відповідно до п.2 ст.9 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.
Керуючись ст. ст. 7, 9 Закону України " Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 ГПК України,
УХВАЛИВ:
Повернути заяву Управління Пенсійного Фонду України в Бердичівському районі та Бердичівської об'єднаної державної податкової інспекції ( м. Бердичів) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтерторг" (смт. Гришківці, Бердичівського району, Житомирської області, ідентифікаційний код 30326531) про порушення справи про банкрутство з доданими до неї документами без розгляду.
Додаток на 29 аркушах
Суддя Макаревич В.А.
1- в наряд
2,3- заявникам ( рек. з пов. про вруч.)
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 08.07.2011 |
Оприлюднено | 21.08.2015 |
Номер документу | 48519195 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні