СУДОВИЙ НАКАЗ
Справа № 569/9036/15-ц
17 серпня 2015 року
Суддя Рівненського міського суду Гордійчук І.О., розглянувши заяву Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості по відшкодуванню плати за комунальні послуги та за користування жилою площею.
Відповідно до ст. 67, ч. 1 ст. 68, ст. 179 ЖК України, п. 5 ч. 3 ст. 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", власник (наймач) житлового приміщення зобов'язаний своєчасно вносити плату за житлово-комунальні послуги, у строки встановлені договором або законом.
Згідно вимог ст. ст. 525, 526 ЦК України зобов'язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог цього кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від виконання зобов'язання не допускається.
Керуючись ст. ст. 96, 102, 103 ЦПК України, -
НАКАЗУЮ :
1. Стягнути з ОСОБА_1, мешканця АДРЕСА_1 (ідентифікаційний номер -
2. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя Рівненського міського суду І.О.Гордійчук
Відповідно до ст. 105 ЦПК України, боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі. У заяві про скасування судового наказу має бути зазначено:
1) найменування суду, в який подається заява; 2) ім'я (найменування) стягувача та боржника, а також ім'я (найменування) представника боржника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження; 3) наказ, що оспорюється; 4) посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача; 5) посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача; 6) перелік документів, що додаються до заяви. Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві. До заяви, яка подається представником боржника, має бути додано документ, що підтверджує його повноваження. До неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу застосовуються норми статті 121 цього Кодексу.
За ст. 106 ЦПК України, у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Суд | Рівненський міський суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 17.08.2015 |
Оприлюднено | 20.08.2015 |
Номер документу | 48524703 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Рівненський міський суд Рівненської області
Гордійчук І.О. І. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні