Справа№ 505/3541/15-ц
Провадження № 2/505/1670/2015
У х в а л а
(про залишення позовної заяви без руху)
17.08.2015 року Суддя Котовського міськрайонного суду Одеської області
ОСОБА_1
розглянувши у м.Котовську Одеської області матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_2 до Нестоїтської сільради Котовського району Одеської області про визнання права власності на спадщину,
ВСТАНОВ И В:
Позивач звернувся 13.08.2015 року в суд з цим позовом до відповідача з вимогою визнання за ним права власності на спадкову земельну ділянку площею 2,42га. на території Нестоїтської сільради Котовського району Одеської області після смерті батька ОСОБА_3 , який помер 04.04.2007 року.
У відповідності до ст.3 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Згідно ст.119 Цивільно-процесуального кодексу України позовна заява подається до суду в письмовій формі.
Позовна заява повинна містити:
1) найменування суду, до якого подається заява;
2) ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такий відомий;
3) зміст позовних вимог;
4) ціну позову щодо вимог майнового характеру;
5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;
6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування;
7) перелік документів, що додаються до заяви.
Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання.
Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.
Вивчивши матеріали позовної заяви суд приходить до висновку, що вона не відповідає деяким вимогам встановлених ст.119 ЦПК України.
Зокрема, позовна заява не містить:
- ціну позову (п.4 ч.2 ст.119 ЦПК України);
- зазначення доказів, прийняття позивачем спадщини (п.6 ч.2 ст.119 ЦПК України).
Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
За цих обставин і згідно ст.121 ч.1 ЦПК України позовну заяву належить залишити без руху та надати позивачу термін на усунення недоліків позову у визначений судом строк та сплату судового збору.
Керуючись ст. ст. 119,120,121 ч.1 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_2 до Нестоїтської сільради Котовського району Одеської області про визнання права власності на спадщину, - залишити без руху.
Надати позивачу строк на усунення вищезазначених недоліків позову протягом 05 днів з дня отримання цієї копії ухвали суду.
Повідомити позивача про те, що в разі не виконання цієї ухвали суду в установлений судом строк, позовна заява буде вважатись не поданою до суду й повернута.
Ухвала суду в порядку окремого провадження оскарженню не підлягає.
С у д д я -
Суд | Котовський міськрайонний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 17.08.2015 |
Оприлюднено | 21.08.2015 |
Номер документу | 48528987 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Котовський міськрайонний суд Одеської області
Нікітішин В. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні