Постанова
від 29.03.2010 по справі 2а-976/10/1470
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Миколаївський окружний адміністративний суд вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54055 П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И м. Миколаїв.

29.03.2010 р. Справа № 2а-976/10/1470

Розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом : Очаківського міжрайонного прокурора Миколаївської області, вул. Леніна, 2а, м. Очаків, Миколаївська область, 57500

в інтересах держави в особі Очаківського міськрайонного центру зайнятості Миколаївської області, вул. Леніна, 1, м. Очаків, Миколаївська область, 57500

до відповідача : товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) Санаторій "Золотий колос", вул. 60 років СРСР, 7, м.Очаків, 57500

про стягнення заборгованості.

Головуючий суддя Середа О. Ф.

секретар судового засідання Колеснікова О.О.

Представники сторін у судове засідання не з'явилися.

В засіданні приймає участь прокурор Брезіцький В.С.

Очаківським міжрайонним прокурором Миколаївської області в інтересах держави в особі Очаківського міськрайонного центру зайнятості Миколаївської області (надалі -позивач) пред'явлено позов до ТОВ Санаторій "Золотий колос" (надалі -відповідач) про стягнення заборгованості по страховим внескам на випадок безробіття в сумі 1 068 грн. 46 коп.

Представник позивача у судове засідання не з'явився, але позивач надав суду клопотання про розгляд справи за його відсутністю та зазначив про підтримання позовних вимог у повному обсязі.

Відповідач, повідомлений належним чином, у судове засідання не з'явився, відзив по суті позовної заяви та заперечення проти позову не надав.

Суд вважає, що справа може бути розглянута по суті на підставі наявних у справі доказів, а відсутність повноважного представника відповідача, відповідно до ст. 128 КАС України, не перешкоджає вирішенню спору.

У судовому засіданні прокурор позовні вимоги підтримав повністю.

Заслухавши пояснення прокурора, дослідивши матеріали справи суд, -

встановив:

Відповідач взятий на облік до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття з 10.08.1997 р. і є платником страхових внесків.

Відповідно п.1 ст.16 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" джерелами формування коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття є страхові внески страхувальників.

На підставі ч.3 ст.17 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" перерахування страхових внесків здійснюється страхувальниками одночасно з одержанням (перерахуванням) коштів на оплату праці (виплату доходу), у тому числі в безготівковій чи натуральній формі, або виручки від реалізації товарів (послуг). При цьому фактичним одержанням (перерахуванням) коштів на оплату праці (виплату доходу) вважається одержання відповідних сум готівкою, зарахування на банківський рахунок одержувача, перерахування за дорученням одержувача на будь-які цілі, одержання товарів (послуг) або будь-яких інших матеріальних цінностей в рахунок зазначених виплат (доходу), фактичне здійснення з цих виплат (доходу) відрахувань, передбачених законодавством або за виконавчими документами, чи будь-яких інших відрахувань.

Розміри страхових внесків на випадок безробіття передбачені ч.2 ст.1 Закону України Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування (а.с. 10)

Якщо роботодавці несвоєчасно чи не в повному обсязі сплачують страхові внески, до них застосовуються санкції, передбачені статтею 38 цього Закону.

Як вбачається з наданих позивачем документів заборгованість відповідача по страховим внескам на випадок безробіття за 2009 р. складає 1068 грн. 46 коп. (стор. 10).

Відповідно до ст.11 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Відповідач своїм правом не скористався, позов не заперечив, доказів погашення заборгованості станом на час розгляду справи не надав.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що позовні вимоги обґрунтовані, підтверджені матеріалами справи та підлягають задоволенню в повному обсязі.

Відповідно із вимогами ч. 4 ст. 94 КАС України, судові витрати з відповідача не стягуються.

Керуючись статтями 158, 160-163 КАС України, адміністративний суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Позов задовольнити повністю.

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю Санаторій "Золотий колос" (вул. 60 років СРСР, 7, м.Очаків, 57500, код ЄДРПОУ 22440107) на користь Очаківського міськрайонного центру зайнятості Миколаївської області (вул. Леніна, 1, м. Очаків, Миколаївська область, 57500, код ЄДРПОУ 22441236) заборгованість в сумі 1 068 грн. 46 коп. (одна тисяча шістдесят вісім гривень 46 копійок).

Відповідно до статті 186 КАС України про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Відповідно до статті 254 КАС України постанова суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.

Виконавчий лист у відповідності зі ст.258 Кодексу адміністративного судочинства України видається за заявою позивача після набрання законної сили рішенням адміністративного суду.

Головуючий суддя О. Ф. Середа

СудМиколаївський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення29.03.2010
Оприлюднено25.08.2015
Номер документу48631533
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-976/10/1470

Постанова від 29.03.2010

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Середа О. Ф.

Ухвала від 22.02.2010

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Середа О. Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні