ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"16" липня 2010 р. Справа № 37/110-07
вх. № 3623/4-37
Суддя господарського суду Харківської області Доленчук Д.О.
без участі представників сторін
розглянувши заяву державного виконавця Жовтневого ВДВС Харківського МУЮ про роз'яснення судового рішення по справі № 37/110-07 за позовом Військового прокурора Харківського гарнізону, м. Харків в інтересах держави в особі 1. Міністерства оборони України, м. Київ та 2. Державного підприємства Міністерства оборони України "Харківська контора матеріально-технічного забезпечення", м. Харків
до Приватної фірми "Вікар", м. Харків
про звільнення земельної ділянки з приведенням її до попереднього стану
ВСТАНОВИВ:
Рішенням господарського суду Харківської області по справі № 37/110-07 від 17.12.2007 р. було зобов'язано Приватну фірму "Вікар" (61064, АДРЕСА_1, код ЄДРПОУ 22641225, відомості про розрахункові рахунки в матеріалах справи відсутні) звільнити земельну ділянку, відведену для потреб МО України "ХКМТЗ", розміром 115,00 кв.м за адресою: м. Харків, вул. Цементна, 3 та привести її до попереднього стану; стягнуто з Приватної фірми "Вікар" на користь державного бюджету України 85,00 грн. державного мита та 118,00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Державний виконавець Жовтневого ВДВС Харківського МУЮ (заявник), через канцелярію господарського суду 08.07.2010 року за вх. № 2038/10, звернувся до господарського суду Харківської області з заявою про роз'яснення судового рішення по справі № 37/110-07 в якій просить суд:
- роз'яснити, чи означає звільнення земельної ділянки - фактично знесення не житлових приміщень, якщо так, які саме нежитлові приміщення необхідно знести;
- роз'яснити, в якому стані знаходилась зазначена земельна ділянка до будівництва нежитлових приміщень, визначивши її попередній стан.
Господарський суд, розглянувши вищезазначену заяву, вважав за необхідне зазначити наступне.
Відповідно до ст. 89 ГПК України суддя за заявою сторони чи державного виконавця роз'яснює рішення, ухвалу, не змінюючи при цьому їх змісту. Про роз'яснення рішення, ухвали виноситься ухвала.
Враховуючи те, що рішення по справі № 37/110-07 є зрозумілим, а роз'яснення рішення не повинно змінювати зміст рішення, та те, що дане рішення господарським судом Харківської області було прийнято 17.12.2007 р., а заявник просить суд дати відповідні роз'яснення станом на 10.06.2010 р., господарський суд вважає, що у нього відсутні підстави для задоволення заяви державного виконавця Жовтневого ВДВС Харківського МУЮ про роз'яснення судового рішення по справі № 37/110-07, у зв'язку з чим в її задоволенні необхідно відмовити.
Керуючись ст.ст. 86, 89 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
В задоволені заяви державного виконавця Жовтневого ВДВС Харківського МУЮ про роз'яснення судового рішення по справі № 37/110-07 відмовити.
Суддя Доленчук Д.О.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 16.07.2010 |
Оприлюднено | 25.08.2015 |
Номер документу | 48650056 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Доленчук Д.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні