Ухвала
від 27.08.2009 по справі 35/43-63
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

35/43-63

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                                            У  Х  В  А  Л  А  

          

         27.08.09 р.                                                                                               № 35/43-63                                                                                                                                                                 

за позовом  Комунального комерційного підприємства „Маріупольтепломережа”, м.Маріуполь, Донецька область

до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю „Аптека здравиця”, м.Донецьк

про стягнення 18021,66 грн.

ВСТАНОВИВ:

Комунальне комерційне підприємство „Маріупольтепломережа”, м.Маріуполь, Донецька область звернулось до господарського суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю „Аптека здравиця”, м.Донецьк про стягнення 18021,66 грн.

Позивачем не додано доказів сплати державного мита у встановленому розмірі, а саме: по вимогам майнового характеру державне мито сплачується у розмірі 1 відсотку ціни позову, але не менше 6 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і не більше 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 825 від 05 серпня 2009 р.  „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2005 р. № 1258” , розміри витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом господарських справ складають: для позивачів, звільнених у встановленому порядку від сплати державного мита, - за нульовою ставкою; для всіх інших позивачів - за ставкою 236 гривень.

Відповідно до ст.47-1 ГПК України, позивачем не додано доказів сплати у встановленому розмірі витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Враховуючи  вищевикладене, керуючись п. 4  ст. 63 Господарського процесуального Кодексу України, ст. 47-1 Господарського процесуального Кодексу України,  Постановою Кабінету Міністрів України № 825 від 05 серпня 2009 р.  „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2005 р. № 1258”, господарський суд, -

У Х В А Л И В  :

Позовні матеріали Комунального комерційного підприємства „Маріупольтепломережа”, м.Маріуполь, Донецька область до Товариства з обмеженою відповідальністю „Аптека здравиця”, м.Донецьк про стягнення 18021,66 грн., повернути без розгляду.

Додаток: позовні матеріали на 12 арк. та конверт (у тому числі оригінали платіжних доручень  №3341 від 17.08.09р., №3340 від 17.08.09р.)

                  Суддя                                                                                         Мальцев М.Ю                               

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення27.08.2009
Оприлюднено08.10.2009
Номер документу4867387
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —35/43-63

Ухвала від 18.07.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Мальцев М.Ю

Ухвала від 27.08.2009

Господарське

Господарський суд Донецької області

Мальцев М.М.

Ухвала від 09.07.2007

Господарське

Господарський суд Донецької області

Мальцев М.М.

Ухвала від 06.12.2006

Господарське

Господарський суд Донецької області

Мальцев М.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні