Справа № 752/12734/15-ц
Провадження по справі № 2/752/5203/15
У Х В А Л А
05.08.2015 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Калініченко Л.С., вивчивши матеріали позовної заяви відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Києво-Святошинському районі Київської області до ОСОБА_1 про стягнення надмірно виплачених коштів,-
в с т а н о в и в:
позивач звернувся до Голосіївського районного суду м. Києва з позовом до ОСОБА_1 про стягнення надмірно виплачених коштів.
Вивчивши матеріали позовної заяви, вважаю, що її необхідно залишити без руху, виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 122 ЦПК України суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку, встановленому цим Кодексом.
Згідно з вимогами ч. 8 статті 119 ЦПК України якщо позовна заява подається представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.
Відповідно до ч. 3 ст. 38 ЦПК України юридичних осіб представляють їхні органи, що діють у межах повноважень, наданих їм законом, статутом чи положенням, або їх представники.
Згідно п. 2 ч. 1 ст. 42 ЦПК України повноваження представників сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, мають бути посвідчені довіреністю юридичної особи або документами, що посвідчують службове становище і повноваження її керівника.
Як вбачається з наданих матеріалів, позовна заява підписана головою в.о.начальника відділення ОСОБА_2, при цьому до позовної заяви не додано документ, що посвідчує повноваження вказаної особи (наказ, розпорядження та інш.).
На підставі викладеного приходжу до висновку, позивачем не дотримано вимоги ст. 119 ЦПК України.
Згідно з ч.1 ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
За таких обставин подану відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Києво-Святошинському районі Київської області позовну заяву необхідно залишити без руху, надавши позивачеві строк для усунення недоліків.
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 119, 120, 121, 208, 210, 293, ЦПК України,
у х в а л и в:
позовну заяву відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Києво-Святошинському районі Київської області до ОСОБА_1 про стягнення надмірно виплачених коштів - залишити без руху.
Встановити позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви - п'ять днів з дня отримання копії ухвали.
Роз'яснити, що в разі неусунення вказаних недоліків позовна заява вважається неподаною та повертається заявникові.
Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя
Суд | Голосіївський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 05.08.2015 |
Оприлюднено | 21.08.2015 |
Номер документу | 48723921 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Голосіївський районний суд міста Києва
Калініченко Л. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні