ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
33013 , м. Рівне, вул. Набережна, 26А
УХВАЛА
"21" січня 2014 р. Справа № 918/4/14
за позовом Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1
до відповідача ОСОБА_2 навчально - виховного комплексу "Загальноосвітня школа - інтернат І - ІІІ ступенів - навчально - виробничий комбінат"
про стягнення в сумі 182 080 грн. 89 коп.
Суддя Андрійчук О.В.
Представники сторін:
від позивача: ОСОБА_1, НОМЕР_1 від 01.08.2002 року
від відповідача: не з'явився
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
У січні 2014 року Фізична особа - підприємець ОСОБА_1 звернувся до господарського суду Рівненської області з позовом до ОСОБА_2 навчально - виховного комплексу "Загальноосвітня школа - інтернат І - ІІІ ступенів - навчально - виробничий комбінат" про стягнення в сумі 182 080 грн. 89 коп.
Ухвалою суду від 09.01.2014 року порушено провадження, справу призначено до розгляду на 21.01.2014 року.
У судове засідання з'явився представник позивача, представник відповідача не з'явився, про причини неявки суд не повідомив.
Відповідно до ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених ст. 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є: нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів, необхідність витребування нових доказів тощо.
Враховуючи неявку відповідача та неподання ним документів, що витребовувалися, виникла необхідність у відкладенні розгляду справи.
За таких обставин, керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи відкласти на "28"січня 2014 року о 11:20 год. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Рівненської області в залі судових засідань (кабінет № 18).
2. У порядку ст. 27 ГПК України до участі у справі в якості третьої особи на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, залучити Головне управління Державної казначейської служби в Рівненській області (вул. С.Петлюри, 13, м. Рівне, 33028).
3.Явку представників сторін у судове засідання визнати обов'язковою.
4. Попередити сторони про передбачену п. 5 ст. 83 ГПК України відповідальність за невиконання вимог ухвали суду.
Суддя Андрійчук О.В.
Суд | Господарський суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 21.01.2014 |
Оприлюднено | 26.08.2015 |
Номер документу | 48739140 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Рівненської області
Андрійчук О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні