Справа 2-н-6/12
Саратський районний суд Одеської області
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
25 липня 2012 року смт. Сарата
Суддя Саратського районного суду Одеської області, ОСОБА_1, розглянувши заяву Відкритого акціонерного товариства "Енергопастачальна компанія Одесаобленерго" до ОСОБА_2 про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості за спожиту електроенергію в розмірі 650 гривень 73 копійки,
В С Т А Н О В И Л А:
Заявник звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу, в якому зазначив, що за адресою: с. Надежда, вул. Жовтнева, 47, Саратського району Одеської області існує відкритий особовий рахунок на користування електричною енергією № 2200/35 на громадянку ОСОБА_3, яка померла в 2002 році. Однак, за вищевказаною адресою мешкає ОСОБА_2, яка не здійснила переоформлення особового рахунку на своє ім'я. Боржниця своєчасно не здійснює оплату за спожиту електроенергію, в результаті цього за період з 11 листопада 2011 року по 07 травня 2012 року виникла заборгованість
Посилаючись на ці обставини, заявник просив видати судовий наказ про стягнення з ОСОБА_2 Ісаківнина користь ВАТ "Одесаобленерго" заборгованості за спожиту електроенергію в сумі 650 гривень 73 копійки.
Вивчивши надані матеріали, суд приходить до висновку, що у прийнятті заяви про видачу судового наказу належить відмовити з таких підстав.
За змістом ст.95 ЦПК України судовий наказ є особливою формою судового рішення, що видається судом за результатами розгляду вимог, передбачених статтею 96 цього Кодексу.
Згідно п.2 ч.3 ст. 100 ЦПК України суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу якщо.із заяви і поданих документів вбачається спір про право.
З наданих позивачем даних вбачається, що стягувач не укладав з ОСОБА_2 договір на постачання електричної енергії, особовий рахунок відкритий на ім'я ОСОБА_3, а не на їм'я боржниці.
Згідно відповіді адресного бюро сектору громадянства та реєстрації фізичних осіб, ОСОБА_2 зареєстрована за адресою : ІНФОРМАЦІЯ_1.
Таким чином, із заяви і поданих документів вбачається спір про право, а тому у прийнятті заяви про видачу судового наказу слід відмовити та роз'яснити заявнику право звернутись до суду з позовом в порядку позовного провадження..
На підставі ч.2 ст. 99 ЦПК України у разі відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу судовий збір стягувану не повертається. У разі пред'явлення стягувачем позову до боржника у порядку позовного провадження сума судового збору сплаченого за подання заяви про видачу судового наказу зараховується до суми судового збору, встановленої за позовну заяву.
Керуючись ст.ст. 95, ч.2 ст. 99 , п.2 ч.3, ч.6-7 ст.100 , ч.4-6 ст.209, ст.210 ЦПК України,
суддя
У Х В А Л И Л А:
У прийнятті заяви Відкритого акціонерного товариства "Енергопастачальна компанія Одесаобленерго" до ОСОБА_2 про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості за спожиту електроенергію в розмірі 650 гривень 73 копійки - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області через Саратський районний суд Одеської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя А. І. Бучацька
Суд | Саратський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 25.07.2012 |
Оприлюднено | 26.08.2015 |
Номер документу | 48748511 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Саратський районний суд Одеської області
Бучацька А. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні