Справа № 461/8424/15-к
Провадження № 1-кс/461/5388/15
У Х В А Л А
про накладення арешту
19.08.2015
Слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши погоджене з прокурором клопотання старшого слідчого СВ Галицького РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області ОСОБА_3 про накладення арешту, -
В С Т А Н О В И В:
18.08.2015 року до Галицького районного суду м. Львова надійшло погоджене з прокурором прокуратури Галицького району м. Львова клопотання старшого слідчого СВ Галицького РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області ОСОБА_3 про накладення арешту на видаткову частину розрахункових рахунків № НОМЕР_1 та № НОМЕР_2 , які належать ТОВ «Агро-Регіон-Груп» (ЄДРПОУ 39819998) та перебувають у володінні Херсонської філії ПАТ КБ «Приватбанк» (МФО 352479), що знаходиться за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 43, та надати інформацію про залишок коштів на вказаному рахунку на момент вручення ухвали.
Клопотання мотивовано тим, що слідчим відділом Галицького РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за №12015140050001914 від 09.06.15 щодо підроблення документів службовими особами ТОВ «Захід Продукт» (ЄДРПОУ 38456785), ТОВ «БК «Колбуд» (ЄДРПОУ 36874621), які подавались для проведення державної реєстрації юридичної особи, за ознаками кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ст. 205-1 КК України.
Органом досудового розслідування встановлено, що службові особи
ТОВ «Захід Продукт», ТОВ «БК «Колбуд» внесли в документи, які відповідно до закону подаються для проведення державної реєстрації даних товариств неправдиві відомості щодо адреси реєстрації підприємств.
В ході здійснення досудового розслідування встановлено, що службові особи ТОВ «Захід Продукт» та ТОВ «БК «Колбуд» в період 2015 року для реєстрації податкових накладних в Державному реєстрі податкових накладних використовуючи email: f-sonata1@yandex.ua з виходом в інтернет з IPадреси НОМЕР_3 , відображали по бухгалтерському та податковому обліку нібито придбання товарів у суб`єкта господарювання з ознаками «фіктивності», а саме: ТОВ «Сальвіта-Експо» (ЄДРПОУ 39644088), яке також використовувало аналогічний email: ІНФОРМАЦІЯ_1 та IPадресу НОМЕР_3 . Проведеним аналізом електронних податкових накладних ТОВ «Сальвіта-Експо» факту придбання ТМЦ не встановлено, податкові накладні не зареєстровано.
В подальшому ТОВ «Захід Продукт» нібито придбані ТМЦ реалізовувало на ТОВ «Валор-1» (ЄДРПОУ 39686196, email: f-sonata1@yandex.ua з виходом в інтернет з IPадреси НОМЕР_3 ), ТОВ «Арбор Союз» (ЄДРПОУ 38902718, IPадреса НОМЕР_3 ), ТОВ «Кепітал систем груп» (ЄДРПОУ 39529650, email: KSG_group@ukr.net, IP-адреса НОМЕР_4 ), що підтверджено податковою інформацією ДПІ у Галицькому районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області від 28.05.2015 №7152/13-04-22-08. Разом з цим, встановлено, що ТОВ «Захід Продукт» не має власних офісних, складських приміщень, транспорту, найманих працівників, що унеможливлює реальність здійснення фінансово-господарської діяльності.
Посилаючись на те, що єдиним можливим шляхом встановлення осіб, які причетні до реєстрації та здійснення фінансово-господарської діяльності ТОВ «Агро-Регіон-Груп» (ЄДРПОУ 39819998), а також порушення податкового законодавства, а саме: встановлення інших даних, що можуть мати значення доказів у кримінальному провадженні і вказувати на місцезнаходження всіх учасників злочинної діяльності виникла необхідність в накладенні арешту на видаткову частину розрахункових рахунків № НОМЕР_1 та № НОМЕР_2 , які належать ТОВ «Агро-Регіон-Груп» (ЄДРПОУ 39819998) та отриманні інформації про залишок коштів на вказаному рахунку на момент вручення ухвали.
Перевіривши надані матеріали та дослідивши докази по цих матеріалах, встановив наступне.
Відповідно до ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове позбавлення підозрюваного, обвинуваченого або осіб, які в силу закону несуть цивільну відповідальність за шкоду, завдану діяннями підозрюваного, обвинуваченого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, а також юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, у разі якщо до такої юридичної особи може бути застосовано захід кримінально-правового характеру у вигляді конфіскації майна, можливості відчужувати певне його майно за ухвалою слідчого судді або суду до скасування арешту майна у встановленому цим Кодексом порядку. Відповідно до вимог цього Кодексу арешт майна може також передбачати заборону для особи, на майно якої накладено арешт, іншої особи, у володінні якої перебуває майно, розпоряджатися будь-яким чином таким майном та використовувати його.
Арешт може бути накладено на нерухоме і рухоме майно, майнові права інтелектуальної власності, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковому вигляді, цінні папери, корпоративні права, які перебувають у власності у підозрюваного, обвинуваченого або осіб, які в силу закону несуть цивільну відповідальність за шкоду, завдану діяннями підозрюваного, обвинуваченого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, і перебувають у нього або в інших фізичних, або юридичних осіб, а також які перебувають у власності юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, з метою забезпечення можливої конфіскації майна, спеціальної конфіскації або цивільного позову.
Частиною 1 ст. 172 КПК України передбачено, що клопотання про арешт майна розглядається слідчим суддею, судом не пізніше двох днів з дня його надходження до суду, за участю слідчого та/або прокурора, цивільного позивача, якщо клопотання подано ним, підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, і за наявності - також захисника, законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження. Неприбуття цих осіб у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.
Враховуючи вищевикладене, а також правову підставу для арешту майна, достатність доказів, що вказують на вчинення особою кримінальних правопорушень, наслідки арешту майна, розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження, наявність об`єктивної необхідності та виправданість такого втручання у права і свободи особи, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню.
У зв`язку з тим, що існує реальна загроза зміни або знищення документів, зазначених у клопотанні, суд вважає за можливе розглядати клопотання без виклику особи, у володінні якої вони знаходились.
Керуючись ст.ст. 131, 132, 167, 170, 172, 173 КПК України, слідчий суддя ,-
У Х В А Л И В:
Клопотання старшого слідчого СВ Галицького РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області ОСОБА_3 про накладення арешту задовольнити.
Накласти арешт на видаткову частину рахунків № НОМЕР_1 та № НОМЕР_2 , які належать ТОВ «Агро-Регіон-Груп» (ЄДРПОУ 39819998) та перебувають у володінні Херсонської філії ПАТ КБ «Приватбанк» (МФО 352479), що знаходиться за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 43.
Вказати залишок на рахунках № НОМЕР_1 та № НОМЕР_2 , які належать ТОВ «Агро-Регіон-Груп» (ЄДРПОУ 39819998) та перебувають у володінні Херсонської філії ПАТ КБ «Приватбанк» (МФО 352479), що знаходиться за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 43.
Виконання ухвали покласти на ПАТ КБ «Приватбанк» (МФО 352479), що знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 30.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом п`яти днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
Суд | Галицький районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 19.08.2015 |
Оприлюднено | 21.03.2023 |
Номер документу | 48794905 |
Судочинство | Кримінальне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні