Харківський апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до провадження
"13" серпня 2010 р. Справа № Б-24/105-10
Колегія суддів у складі:
головуючий суддя Фоміна В. О., суддя Кравець Т.В., суддя Пуль О.А.
розглянувши апеляційну скаргу голови ліквідаційної комісії ОСОБА_1, смт. Покотилівка Харківського району Харківської області (вх. № 2415Х/2-5) на ухвалу Господарського суду Харківської області від 28.07.2010 р. по справі № Б-24/105-10 (суддя Плахов О.В.)
за заявою голови ліквідаційної комісії ОСОБА_1, смт. Покотилівка Харківського району Харківської області
до Товариства з обмеженою відповідальністю В«СтартінвестВ» , смт. Покотилівка Харківського району Харківської області
про визнання банкрутом, -
встановила:
Подані матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги.
Підстави для повернення апеляційної скарги у відповідності до ст. 97 ГПК України відсутні, а тому, справа з апеляційною скаргою на рішення суду першої інстанції повинна бути прийнята до провадження Харківського апеляційного господарського суду.
Керуючись ст. 98 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів апеляційного суду, -
ухвалила:
Апеляційну скаргу голови ліквідаційної комісії ОСОБА_1, смт. Покотилівка Харківського району Харківської області на ухвалу Господарського суду Харківської області від 28.07.2010 р. по справі № Б-24/105-10 прийняти до провадження Харківського апеляційного господарського суду та призначити її до розгляду на "31" серпня 2010 р. о 12:45 год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, пр. Леніна 5, 1-й поверх, каб. № 106.
Роз'яснити стороні, що додаткові докази приймаються судом апеляційної інстанції, якщо заявник обґрунтував неможливість їх подання суду першої інстанції з причин, що не залежали від нього.
Попередити сторону, що її представник повинні з'явитись у судове засідання з належним чином оформленими повноваженнями.
Про неможливість брати участь у судовому засіданні представників сторін -стороні повідомити апеляційний суд письмово не менше, ніж за три дні до судового засідання. В разі неявки представників сторін, справа може бути розглянута без їх участі.
Головуючий суддя Фоміна В. О.
Суддя Кравець Т.В.
Суддя Пуль О.А.
| Суд | Харківський апеляційний господарський суд |
| Дата ухвалення рішення | 13.08.2010 |
| Оприлюднено | 27.08.2015 |
| Номер документу | 48856336 |
| Судочинство | Господарське |
Господарське
Харківський апеляційний господарський суд
Кравець Т.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні