Ухвала
від 18.03.2014 по справі 45/41б
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

18.03.2014р. Справа № 45/41б

Розглянувши матеріали за заявою кредитора (заявника) Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Донецькій області, Державного підприємства «Регіональні електричні мережі» в особі Донецької філії державного підприємства «Регіональні електричні мережі», м. Донецьк

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Титан», м. Макіївка

арбітражний керуючий Корчагін Ю.В.

про визнання банкрутом

Суддя господарського суду Донецької області Чорненька І.К.

Представники:

Від кредитора Сенников А.А., за довіреністю

Від боржника

Арбітражний керуючий не з'явився

Ухвалою від 15.07.2011р. за заявою Підприємства заснованого на власності об'єднань громадян «Лідер» Макіївської міської спілки інвалідів «Надія», м. Макіївка (ЄДРПОУ 34400571) господарським судом Донецької області порушена справа про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Титан», м. Макіївка (ЄДРПОУ 31785396), внаслідок фінансової неспроможності.

Ухвалою господарського суду за результатами підготовчого засідання від 26.07.2011р. по справі введена процедура розпорядження майном строком на шість місяців до 26.01.2012р., розпорядником майна призначений арбітражний керуючий Корчагін Ю.В.

Ухвалою господарського суду за результатами попереднього засідання від 29.11.2011р. затверджений реєстр вимог кредиторів.

Постановою господарського суду від 24.12.2013р. Товариство з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Титан», м. Макіївка, визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Корчагіна Юрія Володимировича.

У газеті «Урядовий кур'єр» № 2 від 04.01.2014р. ліквідатором надане оголошення про визнання боржника Товариство з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Титан», м. Макіївка, банкрутом, введення ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором по справі Корчагіна Ю.В.

05.02.2014р. до господарського суду Донецької області надійшла заява Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Донецькій області про визнання кредиторських вимог, які виникли під час провадження у справі про банкрутство і є неоплаченими на суму 158414,39грн.

Ухвалою господарського суду Донецької області від 10.02.2014р. розгляд заяви призначено на 18.03.2014р., та зобов'язано ліквідатора надати суду відповідні документи.

28.02.2014р. до господарського суду Донецької області надійшла заява Державного підприємства «Регіональні електричні мережі» в особі Донецької філії державного підприємства «Регіональні електричні мережі», м. Донецьк, про визнання кредитором Товариства з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Титан», м. Макіївка, на суму 3135,71грн.

Ухвалою господарського суду Донецької області від 05.03.2014р. розгляд заяви призначено на 18.03.2014р.

12.03.2014р. до господарського суду Донецької області надійшло клопотання ліквідатора про розгляд справи без його участі, у зв'язку з неможливістю участі у судовому засіданні 18.03.2014р.

17.03.2014р. до господарського суду Донецької області надійшла заява представника ДП «Регіональні електричні мережі» про розгляд заяви про визнання кредитором на суму 3135,71грн. без участі представника.

За результатами розгляду заяви Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Донецькій області (Кредитор) у судовому засіданні 18.03.2014р., наявних в матеріалах справи документів, заслухавши пояснення присутнього представника кредитора, суд встановив:

У своїй заяві Кредитор посилається на наявність кредиторських вимог до боржника у розмірі 158414,39грн., які виникли під час провадження по справі № 45/41б, є неоплаченими та складаються з податкової заборгованості по орендній платі за землю.

В підтвердження заявлених кредиторських вимог Макіївською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ Міндоходів у Донецькій області до заяви надані: розрахунок суми податкового боргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Титан» станом на 31.12.2013р.; податкові декларації з плати за землю; корінці податкової вимоги форми «Ю».

12.03.2014р. ліквідатором Корчагіним Ю.В. до господарського суду Донецької області надійшов відзив на заяву про визнання кредитором, згідно якого вимоги Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Донецькій області визнанні в розмірі 158414,39грн.

З огляду на наведене, суд дійшов висновку, що кредиторські вимоги Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Донецькій області в сумі 158414,39грн. обґрунтовані, підтвердженні матеріалами заяви та підлягають визнанню.

За результатами розгляду заяви Державного підприємства «Регіональні електричні мережі» в особі Донецької філії державного підприємства «Регіональні електричні мережі», м. Донецьк (Кредитор) у судовому засіданні 18.03.2014р., наявних в матеріалах справи документів, суд встановив:

01.01.2013р. між Державним підприємством «Регіональні електричні мережі» (постачальник) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Титан» (споживач) укладено договір про постачання електричної енергії № 1/315, згідно якого постачальник постачає електричну енергію споживачу, а споживач оплачує постачальнику її вартість та здійснює інші платежі згідно з умовами цього Договору та додатками до цього Договору, що є його невід'ємною частиною (п. 1 цього Договору).

Згідно п. 2.2.3. цього Договору, споживач зобов'язується оплачувати постачальнику вартість електричної енергії згідно з умовами Додатку 22 «Порядок розрахунків» та Додатку 3 «Зняття показів засобів обліку електричної енергії».

Згідно заяви Кредитора та доданих до неї документів, заборгованість Товариства з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Титан» складає 3135,71грн. та складається з:

- заборгованості за лютий, березень, травень, червень 2013р. по сплаті спожитої активної електричної енергії у розмірі 2512,60грн.;

- вартість різниці спожитої і договірної величини електроенергії у сумі 623,11грн. (разом з ПДВ).

Посилання кредиторських вимог Державного підприємства «Регіональні електричні мережі» в особі Донецької філії державного підприємства «Регіональні електричні мережі», м. Донецьк, підтверджена розрахунком заборгованості № 0002 по контрагенту Титан за період з 01.01.2013р. по 31.12.2013р., звітом про використану електроенергію у лютому, березні, травні та червні 2013р., актом № 374-05-12 про споживання електричної енергії понад договірну величину; актами прийому-передачі № 09967, № 09968 від 31.05.2013 та актом звірки № 08792 від 03.06.2013р., підписаними та скріпленими печатками обох сторін.

12.03.2014р. ліквідатором Корчагіним Ю.В. до господарського суду Донецької області надійшов відзив на заяву про визнання кредитором, згідно якого вимоги Державного підприємства «Регіональні електричні мережі» визнанні в розмірі 3135,71грн.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що кредиторські вимоги Державного підприємства «Регіональні електричні мережі» в особі Донецької філії державного підприємства «Регіональні електричні мережі», м. Донецьк, обґрунтовані та підлягають визнанню.

Згідно абз. 6 п. 29 інформаційного листа Вищого господарського суду України від 28.03.2013 № 01-06/606/2013, розгляд грошових вимог кредиторів у ліквідаційній процедурі здійснюється господарським судом в тому ж порядку, що і грошових вимог, заявлених на підставі статті 23 Закону.

Керуючись ст.ст. 23, 38 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, беручи до уваги інформаційний листа Вищого господарського суду України від 28.03.2013 № 01-06/606/2013, суд, -

У Х В А Л И В:

Визнати кредитором боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Титан», м. Макіївка:

- Макіївську об'єднану державну податкову інспекцію ГУ Міндоходів у Донецькій області на суму 158414,39грн. - третя черга;

- Державне підприємство «Регіональні електричні мережі» в особі Донецької філії державного підприємства «Регіональні електричні мережі», м. Донецьк, на суму 3135,71грн. - четверта черга.

Суддя І.К. Чорненька

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення18.03.2014
Оприлюднено27.08.2015
Номер документу48886855
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —45/41б

Ухвала від 27.01.2025

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 24.01.2025

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 30.12.2024

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 16.09.2024

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 17.05.2024

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 21.03.2024

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 22.01.2024

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 11.12.2023

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 21.11.2023

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 06.12.2021

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні