Справа № 201/4316/15-ц
Провадження 2-зз/201/76/2015
У Х В А Л А
02 липня 2015 року Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська
у складі: головуючого судді Батмановій В.В.
при секретарі Гоц Г.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Дніпропетровську заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Агростеп» про зобов'язання виконати обов'язок в натурі, -
ВСТАНОВИВ:
До Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська звернувся ОСОБА_1 з заявою про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Агростеп» про зобов'язання виконати обов'язок в натурі, посилаючись на те, що між сторонами врегульовані суперечки, які виникли з приводу виконання умов укладеного договору купівлі-продажу.
У судове засідання сторони не з'явились, що не є перешкодою для вирішення питання про скасування заходів забезпечення позову.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
У провадженні Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Агростеп» про зобов'язання виконати обов'язок в натурі.
Ухвалою суду від 17 березня 2015 року заяву позивача про забезпечення позову задоволено та заборонено ОСОБА_2 відчуження належної їй частки в статутному капіталі ТОВ «Агрофірма «Агростеп» також заборонено здійснення будь яких реєстраційних дій.
19 червня 2015 року позивачем було подано заяву про скасування заходів забезпечення позову, посилаючись на те, що між сторонами врегульовані суперечки, які виникли з приводу виконання умов укладеного договору купівлі-продажу.
У відповідності до ст. 154 ЦПК України заходи забезпечення позову можуть бути скасовані судом, який розглядає справу.
Відповідно до ст. 154 ЦПК України заходи забезпечення позову можуть бути скасовані судом, який розглядає справу. Питання про скасування заходів забезпечення позову вирішується в судовому засіданні з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неявка цих осіб не перешкоджає розгляду питання про скасування заходів забезпечення позову. Якщо у задоволенні позову було відмовлено, провадження у справі закрито або заяву залишено без розгляду, вжиті заходи забезпечення позову застосовуються до набрання судовим рішенням законної сили. Проте суд може одночасно з ухваленням судового рішення або після цього постановити ухвалу про скасування заходів забезпечення позову.
Згідно до ч. 3, 6 ст. 154 ЦПК України, п. 10 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 22.12.2006 року № 9 «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову», заходи забезпечення позову мають тимчасовий характер і діють до виконання рішення суду, яким закінчується розгляд справи по суті. Якщо у задоволенні позову відмовлено, суд може одночасно з ухваленням рішення або після цього постановити ухвалу про скасування заходів забезпечення позову.
Згідно ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Згідно ст. 58 ЦПК України належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.
Вивчивши матеріали даної цивільної справи, суд приходить висновку, що заяву необхідно задовольнити та скасувати заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 17 березня 2015 року.
На підставі викладеного, керуючись ст. 154, ст.ст. 208- 210 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Агростеп» про зобов'язання виконати обов'язок в натурі - задовольнити.
Скасувати заходи забезпечення позову , вжиті ухвалою Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 17 березня 2015 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Агростеп» про зобов'язання виконати обов'язок в натурі.
Ухвалу суду може бути оскаржено до апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів з дня її проголошення, у разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя В.В. Батманова
Суд | Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 02.07.2015 |
Оприлюднено | 27.08.2015 |
Номер документу | 48900718 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
Батманова В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні