ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
26 серпня 2015 рокум. Ужгород№ 807/1678/15
Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Гаврилко С.Є., вирішуючи питання про відкриття провадження в адміністративній справі за позовною заявою Хустської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Закарпатській області до Приватного підприємства "Хуст Автосклад" про накладення арешту, -
В С Т А Н О В И В:
21 серпня 2015 року до Закарпатського окружного адміністративного суду звернулася з позовною заявою Хустська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Закарпатській області до Приватного підприємства " Хуст Автосклад" , якою просить суд: 1. Прийняти дану позовну заяву до свого провадження; 2. Винести постанову, якою накласти арешт на кошти та інші цінності, що знаходяться у банках, а саме в ПАТ "Комінвестбанк" р/р №№ 26008033001111, 26042033001111 МФО 312248, у Ощадбанк м. Ужгород № 26000311411805 МФО 312356, у Закарп. РУ ПАТ КБ "Приватбанк", м. Ужгород № 26000053907969 МФО 312378, у ПАТ КБ "Правекс-Банк" № 26000799955037 МФО 380838 на суму 68634,79 грн. податкового боргу по ПП " Хуст Автосклад".
Відповідно до статті 107 частини 1 пункту 3 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.
Розглянувши поданий адміністративний позов, суд вважає за необхідне залишити такий без руху з огляду на наступне.
Згідно зі статтею 106 частиною 4 КАС України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Відповідно до статті 106 частини 5 КАС України, якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Статтею 56 частиною 7 КАС України встановлено, що законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.
Подана позовна заява підписана заступником начальника Хустської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області ОСОБА_1. Однак, доказів того, що вказана особа є уповноваженим представником позивача суду надано не було.
Таким чином, для усунення недоліків позовної заяви позивачу необхідно надати суду належним чином завірений документ, з якого можна зробити висновок, що заступник начальника Хустської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області ОСОБА_1 є уповноваженим представником позивача.
Відповідно до статті 108 частини 1 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі наведеного та керуючись статтями 106, 108, 160, 165 КАС України, суд -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Хустської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Закарпатській області до Приватного підприємства " Хуст Автосклад " про накладення арешту - залишити без руху.
Надати Хустській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Закарпатській області строк до 09 вересня 2015 року для усунення вищезазначених недоліків.
Попередити позивача, що у випадку не виправлення недоліків, вказаних в ухвалі про залишення позовної заяви без руху у встановлені судом строки, позовна заява буде повернута позивачеві.
Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали, а у разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також постановлення ухвали в письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга подається через Закарпатський окружний адміністративний суд з одночасним надсиланням її копії до суду апеляційної інстанції. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених статтею 167 частиною 4 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя ОСОБА_2
Суд | Закарпатський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 26.08.2015 |
Оприлюднено | 01.09.2015 |
Номер документу | 49081193 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Закарпатський окружний адміністративний суд
Гаврилко С.Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні